Wydarzenia fantastyczne i realistyczne w pinokiu

Pobierz

Wizyta Dżeppetto u Majstra.. postać fantastyczna: wróżka.. Praca w cyrku.. ELEMENTY REALISTYCZNE I FANTASTYCZNE.. Multiple-Choice-QuizWydarzenia fantastyczne (które nie mogłyby się zdarzyć) i realistyczne (które mogłyby się zdarzyć) zamienienie królewny w żabę, stuletni sen/wojna, spotkanie w zamku.. Przede wszystkim II wojna światowa spowodowała śmierć mnóstwa ludzi.Pinokio - plan wydarzeń 1.. Orzeczenie, kl.5.. Newbie Odpowiedzi: 5 0 people got help.. Do pierwszych należy miejscowość, w której mieszka Dżeppetto.. Motywy wędrowne.. Lew, czarownica i stara szafa.. 9.postacie realistyczne: Ebenezer Scrooge Bob Cratchit Fred żona Freda kolędnik, starszy pan z dobroczynnej organizacji chłopiec wysłany po indyka postacie fantastyczne: widmo Jakuba Marleya - zmarłego wspólnika Scrooge'a, Duch Wigilijnej Przeszłości, Duch Tegorocznej Wigilii Duch Przyszłych Wigilii Dzięki fantastycznym podróżom w przeszłość czytelnik poznaje pierwszego .Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. 0. about 7 years ago-zakochanie sie w rybaku -podwodne krolestwo -syreny .. Realistyczne:- wycieczka na obóz szachowy - złośliwość niektórych bohaterów - zakradanie się w nocy aby podwędzić ( coś ) np. szachy (chociaż to mało prawdopodobne ) .Temat: Świat przedstawiony w lekturze C. Collodiego pt. "Pinokio".. Nie wiemy, czy jest duża, czy mała..

sa realistyczne a ktore fantastyczne.

Pobyt Pinokia na wyspie Pracowitych Pszczół.. Fantastyczne-ożywienie pinokia-mowa zwierząt-wróżka-utrzymanie przez tuńczyka pinokia i jego ojca-Pole cudów realistyczne-bujka chłopców na plaży-chudzielec\knot (przyjaciel pinokia)-czytanie -dom majstra Wisienki-nauczyciel Mam nadzieję że pomogłam miałam to w zeszłym roku ;)Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ napisz 3 wydarzenia realistyczne i 3 fantastyczne pinokioZnajdź odpowiedź na Twoje pytanie o " Pinokio " napisz MIEJSCA , POSTACIE , WYDARZENIA , Fantastyczne i Realistyczne prosze was tylko oddzielcie fantastyc…wiadomo jedynie, że Pinokio spędził 5 miesięcy w Krainie Zabawy, także 5 miesięcy tata Pinokia spędził w więzieniu, 2 lata Dżepetto był w brzuchu rekina..

2011-09-26 16:57:20; Co to są wydarzenia fantastyczne i realistyczne.

wyprawy, poszukiwania, zła macocha, Magiczne przedmioty.. Najnowsze pytania w kategorii Język Polski .Postacie, zdarzenia i fakty historyczne, ukazane w legendzie - postacie: Piast, Rzepicha, Ziemowit, Popiel, - powstanie pierwszej dynastii Piastów, - nazwy grodów: Kruszwica, Gniezno, - opisane obyczaje staropolskie: staropolska gościnność, zgodnie z którą każdy miał być dobrze ugoszczony w domu gospodarza oraz uroczystość postrzyżyn, czyli obcięcia włosów siedmioletnim .Treść lektury ,,Opowieści z Narnii.. Dżeppetto zostaje zamknięty w więzieniu.. Adam Mickiewicz, Śmierć Pułkownika.. Odpowiedź Guest.. postać realistyczna: królowa.. Dżeppetto w więzieniu.. Miejsca akcji możemy podzielić na prawdopodobne i nieprawdopodobne.. Na pewno znajduje się tam szkoła, a .FANTASTYCZNE Czyli wymyślone te wydarzenia nie zdarzają się w rzeczywistości.. Klasa 7.Pinokio odgrywa rolę psa.. Sa one wymyślone przez osobę często autora w ksiażkach REALISTYCZNE Rzeczy które mają miejsce w świecie rzeczywistym .zdarzenie realistyczne: urodziły się dwie dziewczynki.. Pinokio - bohater tytułowy, drewniany pajacyk, który przeżywając wiele przygód, poznaje dobro i zło.Miejsca realistyczne (prawdopodobne): mieszkanie Gepetta, ulica miasta, teatr marionetek, gospoda Pod Czerwonym Rakiem, cyrk, Miejsca fantastyczne (nieprawdopodobne): Wyspa Zabieganych Pszczół, Pole Cudów, dom Wróżki, Kraina Zabawek, brzuch rekina, Postaci realistyczne: Majster Czereśnia, Gepetto, właściciel gospody, uczniowie w szkole, właściciel cyrku, Postaci fantastyczne: Pinokio .Carlo Collodi "Pinokio" - plan wydarzeń..

zdarzenie fantastyczne: wróżka obdarzyła Knypsa z Czubkiem cennym darem.

Kłótnia staruszków.. Złapanie Pinokia w sieć i ego uwolnienie.. Odpowiedz.. Definicja gdyby mozna.. Nie perzeczytałam a zadanie jest na jutroCharakterystyka bohaterów.. realistyczne ( małe włoskie miasteczko, dom Dżepetta, gospodarstwo wieśniaka, cyrk, brzeg morza, szkoła),Realistyczne miejsca wydarzeń: pracownia majstra Wisienki, mieszkanie Dżepetta, ulice miasta, teatr marionetek, cyrk, dom gospodarza, Fantastyczne miejsca wydarzeń: Pole Cudów, wyspa pracowitych pszczół, dom Wróżki, Kraina Leniów, brzuch rekina, Postacie realistyczne: Majster Wisienka, Dżepetto, właściciel gospodarstwa "Pod Czerwonym Rakiem", gospodarz, uczniowie w szkole .1.przemiana w osła 2.przemiana w chłopca 3.dobra wrózka 4.lot na gołębiu 5.w brzuchu rekina realistyczne 1.praca 2.pilnowanie kurnika 3.pobyt w więzieniu 4.w cyrku 5.sprzedany MAM NADZIEJĘ ŻE POMOGŁEM SORRY MYŚLAŁEM ŻE CHODZI O WYDARZENIAPonadto Pinokio pięć miesięcy spędza w Krainie Zabawek, zaś cztery miesiące odbywa karę w areszcie w Mieście Głupców.. 2010-01-11 19:43:34; Kto przeczytał ,, Akademia Pana Kleksa " 2013-11-11 14:27:50; Wypisz wydarzenia realistyczne i fantastyczne.. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.. Pinokio to drewniany pajacyk, wystrugany przez starego stolarza Dżeppetta z kawałka magicznego pniaka.Ktore wydarzenia opisane w utworze Magiczne drzewo.Pojedynek..

2010-11-24 21:14:15Pinokio - elementy fantastyczne i realistyczne.

Pinokio u Wróżki.. nie jestem pewna czy dobrze :P.Kto wie w którym roździale jest napisane jak wygląda pan Kleks?. Znalezienie kawałka drewna przez Majstra Antonia.. Praca przy rzeźbieniu Pinokia.. 19.Rekin połyka Pinokia, w jego brzuch pajac spotyka Dżeppetta.. Pierwsze psoty pajacyka.. Wyprawa do Krainy Zabawek.. 20.Pinokio opiekuje się Dżeppettem 21 .Wydarzenia rozgrywają się w baśniowym świecie, we włoskim miasteczku, w domu Dżepetta i w fantastycznych krainach: w Krainie Głupków, na Wyspie Pracowitych Pszczół, a nawet w brzuchu rekina.. Pinokio próbuje radzić sobie sam.Wypisz postacie: rzeczywiste, fikcyjne, fantastyczne z lektury "pinokio" Pomocy.. Poszukiwanie Dżeppetta.. Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Jakie są postacie fantastyczne i realistyczne z lektury ,,Pinokio", Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.Napisz wydarzenia fantastyczne do legendy Jurata, królowa bałtyku +0 pkt.. Dziwne dźwięki wydawane przez pieniek.. Dzięki temu może przemienić się w żywego chłopca.. Włącz pełny ekran, by tabliczki były czytelne.. Pinokio - bohater tytułowy, drewniany pajacyk, który przeżywając wiele przygód, poznaje dobro i zło.. Pinokio ucieka z domu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt