Kolory po niemiecku z wymową

Pobierz

To słownictwo jest bardzo przydatne i wykorzystywane częściej niż nam się wydaje.. Kolory po niemiecku z wymową Wielu z nas uważa, że kolory po niemiecku nigdy się nie przydadzą za granicą, ale czy na pewno?. Nauka dla każdego .. kolorowe grafiki i inteligentny System Powtórek w znacznym stopniu ułatwiają naukę i odświeżanie sobie wiedzy.. Może to właśnie dlatego coraz więcej osób rozpoczyna uczyć się niemieckiego zwracając na nie uwagę w pierwszej kolejności.. Wszystkie wyrazy powyżej oznaczają jedno i to samo: ubrania.. Język niemiecki dla dzieci - spis dostępnych tematów.. Inspiracje / Poznaj PortWiedzy.. dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA.. Możesz być pewien, że na długo zapamiętasz wszystkie zwierzęta domowe po niemiecku.Kolory po niemiecku; Członkowie rodziny po niemiecku; Pory roku i pogoda po niemiecku; .. Podzieliłem wiedzę na najważniejsze i mniej ważne kolory, jeśli zaczynasz przygodę z językiem włoskim naucz się tylko kolorów z działu 'Najważniejsze'.. Kolory po niemiecku Podstawowe kolory nie zawsze są łatwe do wymówienia, dlatego warto wysłuchać wymowy.Lista 20 najważniejszych kolorów po niemiecku.. Oto lista najważniejszych kolorów w języku niemieckim.. Pisownia, wymowa, spolszczony zapis wymowy.. Strona Główna > Blog > Kolory po niemiecku wymową.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym .Tematem dzisiejszej lekcji są kolory po włosku..

Kolory po niemiecku z wymową.

Ubrania po niemiecku to kolejna z podstawowych grup słownictwa, której znajomość jest obowiązkowa dla zaczynających naukę niemieckiego.. To już wszystkie słówka z działu: kolory po angielsku.Jeśli artykuł okazał się przydatny, kliknij przycisk "Lubię to!". Zobacz naszą infografikę i dowiedz się, jak po niemiecku powiedzieć kolor: czarny, biały, szary, niebieski, różowy .Liczby po niemiecku i ich wymowa.. Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze Google+ Pinterest .14 października, 2020.. "Ich mag April nicht"./.Język niemiecki - nauka niemieckiego, filmy po niemiecku, słownictwo niemieckie - kolory | Slowka.pl.. Sprawdź, jak łatwa, szybka, a przede wszystkim skuteczna może być nauka języka niemieckiego z fiszkami.. Niemiecki - Kolory - Piszemy po śladzie.. W poniższym okienku możesz poćwiczyć kolory po niemiecku (fiszki).. utworzone przez admin | Lut 15, 2021 | niemieckie słownictwo | 0 komentarzy.. 18 lipca 2010 Odsłon: 75 488 7 komentarzy.. Ponieważ to podstawa, to od tego zaczynamy - liczby z wymową i przykładami.. SuperKid.pl : TYSIĄCE materiałów edukacyjnych.. Słówka przedstawione na tej liście dotyczą ubioru po niemiecku.. die Klamotten (brak liczby pojedynczej) - ciuchy, nieformalnie.. Każdy z nas nosi na co dzień jakieś ubrania..

Kolory po angielsku - film z wymową.

Post category: Inspiracje / Poznaj PortWiedzy.. Na końcu lekcji znajdziesz również interaktywne ćwiczenia na kolory po niemiecku.Wiele osób ma problem z poprawną wymową nazw kolorów po niemiecku, nie bójcie się, ja też tak miałem ;) Dlatego też postanowiłem tę naukę ułatwić, udostępniając kilka słów określających właśnie kolory wraz z nagraną wymową niemieckojęzycznych lektorów.To chyba najlepsze źródło (czytają przecież Muttersprachler, wymowa nie jest generowana), warto więc skorzystać.NAZWY ZŁOŻONE w języku niemieckim: Nie zawsze nazwy kolorów są po przetłumaczeniu na język polski także nazwami złożonymi.. Znajdziesz tutaj wyselekcjonowane najważniejsze informacje .Liczby po niemiecku z wymową Do kluczowych umiejętności w języku niemieckim zaliczamy posługiwanie się liczebnikami, liczbami.. Nie zapomnij nauczyć się wymowy słówek!Kolory po niemiecku.. dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć.. W tej lekcji nauczysz się kolorów niemieckich wraz z wymową oraz przykładowymi zdaniami.. Ćwiczenie wymowy niemieckiej.Alfabet niemiecki z wymową; Lista czasowników mocnych i nieregularnych; Słownik tematyczny; Wort der Woche; Kontakt; Wpisy; Język niemiecki Słownictwo niemieckie Słownik tematyczny Nazwy kolorów po niemiecku z tłumaczeniem..

Nazwy kolorów po niemiecku.

Poznaj lub powtórz razem z nami niemieckie nazwy podstawowych kolorów.. Znajdziesz tutaj największą bazę kolorów z wymową (jeszcze nad tym pracuję) w całym polskim internecie.. / Lipiec jest najcieplejszym miesiącem w roku.. Poznasz także popularne idiomy niemieckie z kolorami.. Sprawdź, jak łatwa, szybka, a przede wszystkim skuteczna może być nauka języka niemieckiego z fiszkami .Miesiące po niemiecku z wymową.. BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)Nauka języka niemieckiego lekcja dla początkujących kolory z zapisaną wymową oraz ćwiczenia na słuchanie oraz mówienie, powtarzanie po lektorze w chwili cisz.Kolory po niemiecku - fiszki z wymową online.. Zobacz naszą infografikę i dowiedz się, jak po niemiecku powiedzieć kolor: czarny, biały, szary, niebieski,Kolory po niemiecku - tłumaczenie na język polski, a także nagrania lektora z poprawną wymową słówek.. Kolory po niemiecku z wymową .Film z wymową kolorów po niemiecku.. Pisze się je zawsze wielką literą.. Film z wymową - ubrania po niemiecku.1.. .Obst, czyli owoce po niemiecku, nie ma liczby mnogiej, a sam rzeczownik Obst (das Obst) jest używany bez rodzajnika.Tutaj dowiesz się jak nazywają się poszczególne owoce po niemiecku wraz z wymową.. Różnica jest następująca: die Kleidung (liczba mnoga jest używana bardzo rzadko) - ubrania, formalnie..

Przedmioty szkolne po niemiecku - Ścisłe.

ZERO irytujących treści i reklam.. Tak naprawdę wielokrotnie używamy nazw kolorów nawet nie zwracając na to uwagi.. By przejść do następnego słowa trzeba nacisnąć strzałkę w prawo.Kolory po niemiecku wymową.. Film z wymową przedmiotów szkolnych po niemiecku.Kolory po niemiecku; Członkowie rodziny po niemiecku; Pory roku i pogoda po niemiecku; .. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Liczby przydadzą nam się częściej, niż kolory , czy dni tygodnia .Ubrania po niemiecku: die Kleidung, die Klamotten, die Sachen?. Wiele osób ma problem z poprawną wymową nazw kolorów po niemiecku, nie bójcie się, ja też tak miałem ;) Dlatego też postanowiłem tę naukę ułatwić, .Kolory po niemiecku.. Wydaje mi się to dość intuicyjne, ale wyjaśnię na wszelki wypadek: Jeżeli klikniemy na słowo (kartkę, fiszkę) to nam się odwróci na tłumaczenie.. Popatrzcie: türkisblau - turkusowoniebieski .. nazwy kolorów niemiecki, Farben, Farbennamen, nazwy kolorów z wymową.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.Liczby po niemiecku.. Również nie jesteśmy w stanie zastąpić nazw .Ubrania po niemiecku z wymową Ubrania towarzyszą nam przez całe życie.. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Przedmioty szkolne po niemiecku - Humanistyczne.. Zapraszam!Podczas nauki poznasz zwierzęta po niemiecku z rodzajnikami i nie będziesz miał problemów z wymową!. Nauczysz się również jak mówić o odcieniach i kolorach włosów.. Poznasz również kilka bardzo popularnych idiomów z owocami w roli głównej.Kolory po niemiecku - tłumaczenie na język polski, a także nagrania lektora z poprawną wymową słówek.. Miesiące po niemiecku są rodzaju męskiego, czyli łączą się z rodzajnikiem "der"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt