Tekst piosenki tobie mamo

Pobierz

PIOSENKI KARAOKE z linią melodyczną, bez linii melodycznej, z możliwością wyboru tonacji!. I pragnę mu tak wiele od siebie dać, jak kiedyś Ty dawałaś mi.. Tobie mamo za skrywany smutek i żal; Tobie mamo za Twój uśmiech poprzez łzy; Tobie mamo tak jak dawniej z dziecinnych rąk;Tekst piosenki: Wszystko się zmienia, a ból zostaje w sercu.. Kupujesz utwór w wersji z linią melodyczną, bez zmiany tonacji (w .Najczęściej pojawiające się teksty w piosence Tobie mamo: Dwa razy pojawia się tekst I tylko wspomnienia dodają mi siły po polsku.. Dodany TAG.. Zaśpiewajmy wraz z nimi swojej Mamie!. Uzupełniona metryczka.. Oddałaś mi najlepsze dni młodości swojej blask.. Mamo ach droga mamo,czemu opuszczasz mnie?. ; Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy Magda Durecka wraz z tłumaczeniem.Najczęściej pojawiające się teksty w piosence Tobie mamo:; Trzy razy pojawia się tekst Tobie mamo tak jak dawniej z dziecinnych rąk po polsku.. Jesteś wszystkim tym co mam, Wszystko Tobie jednej dam.. prosze pomóżcie.Various Artists - Tobie Mamo - Piosenki Dla Matki - album: PŁYTA Z MUZYKĄ OKOLICZNOŚCIOWĄ .. Dodany tekst.. Tekst piosenki; Nagrania (56) Duety (0) Inne piosenki Magda Durecka .Apr 19, 2022muz.. Odblokuj lub Podgląd #damski wokal; #polskie; ares2014 6580 odtworzeń .. O Tobie wspomnienia mi mówią, jak żyć.. : I tylko wspomnienia dodają mi siły..

Poprawka tekstu.

Byłaś jak łzy zabrane mi.Tekst piosenki: Twój ciepły śmiech otulał mnie, kołysząc moje sny.. : Och mamo, mamo, jesteś jak anioł Twój jasny uśmiech jak motyl, jak kwiat Chowam w pamięci ciepło Twych ramion Mieć taką mamę to znaczy mieć skarb (2 x) Nauczyłaś mnie życiowych prawd Mieć nadzieję, kochać, szanować I nie rzucać swych słów na wiatr I uważać na czyny i słowa Tęsknię dziś do dziecięcych lat Twej herbaty z miodem co ranoTobie mamo - Magda Durecka.. Lubię kiedy tulisz mnie w ramionach Jesteś szczęśliwa i zadowolona Zawsze blisko trzymasz mnie przy sobie Bardzo Cię kocham mamo Uwielbiam być przy Tobie Znów będziemy się bawili oooo, oooo, oooo Przebierali i tańczyli jee, jee, jee Potem zrobisz mi obiadek oooo, oooo, ooooMamo, mamo dziś wszystkie dzieci, niosą tobie życzeń bukiecik.. Ref.Mętna ta woda co w rzece płynie,co się do koła rozchodzi, powiedz mi mamo,mamo kochana dlaczego ty mnie odchodzisz x2.. Ta piosenka jest dla mamy, nasze mamy uwielbiamy.Tekst piosenki: Tobie, matko, dzisiaj śpiewam tę piosenkę Za to, ze mnie wiodłaś drogą właśnie tą Za twe czoło zatroskane, za twe dłonie spracowane, Za matczyne serce i za czułość twą.. (2x) Kiedy mija dzień i noc nastaje, Mówisz - miłych snów, moje kochanie.. Tyś mnie miłowała,tyś mnie kołysała a teraz zostawiasz mnie, Tyś mnie miłowała,tyś mnie kołysała a teraz zostawiasz mnie..

Posłuchaj podkładu do piosenki o mamie.

Piękna piosenka dla mamy z okazji jej święta.. Dodany do ulubionych.. Patrzę na niebo i ocieram łzę.. Dni młodości swojej blask.. Wciąż pełna obaw i pełna lęku.. Ta piosenka jest dostępna tylko z iSing Plus.. Twój ciepły śmiech otulał mnie, Kołysząc moje sny.. 2.Pamiętam jak nad kołyską,do mnie schylałaś się,Jesteś mamo skarbem mym, Kocham Ciebie z całych sił Jesteś wszystkim tym co mam, Wszystko Tobie jednej dam * * * Kiedy mija dzień i noc nastaje, Mówisz - miłych snów, moje kochanie Po czym tulisz mnie, czule całujesz, Więc zaśpiewam Ci, to co ja czuję Proszę otwórz serce swe, Niech w nie wpadną słowa te, Które Tobie teraz ja, Podarować właśnie chcęNajczęściej pojawiające się teksty w piosence Tobie mamo:; Trzy razy pojawia się tekst bukiet kwiatów polnych łąk po polsku.. Utwór "Piosenka dla mamy" wykonywany był przez "Arkę Noego".. Nagraj swój cover lub zaśpiewaj w wersji karaoke do profesjonalnego podkładu muzycznego.. Tobie mamo za skrywany smutek i żal; Tobie mamo za Twój uśmiech poprzez łzy; Tobie mamo tak jak dawniej z dziecinnych rąk; Bukiet kwiatów polnych łąk.. Proszę zapomnij wszystkie złe słowa, do serca swego już przytul mnie.. Tobie, matko, dzisiaj za te wszystkie lata, W których miłość drogowskazem była ci, W kilku słowach tej piosenki chcę wyrazić śpiewne dzięki życząc z serca ci słonecznych tylko dni.ja w nim wciąż będę czekać na ciebie, czekają wciąż otwarte drzwi..

Dwa razy pojawia się tekst Ref: po polsku.

Bo tylko Ty mamo umiałaś mi wskazać.Mamo, najbardziej brak mi ciebie Chcę byś przeczytała list, który pisze ci Już kolejną noc Bo ty, dałaś wszystko mi A w rękach niebo może być widoczne dzięki tobie A dzięki tobie umiem żyć Umiem śnić, umiem kochać i wybaczać Więc wybaczam ci, że cię nie ma dziś Przy mnie bo Mam anioła, co jest taki jak ty Jest taki jak tyGdybym sto piosenek znała,przyjaciołom bym je dała -żeby byli uśmiechnięci,w dni powszednie i przy święcie.Gdybym tysiąc kwiatów miała,Wszystkim bym je ludzi.Mamo, najbardziej brak mi Ciebie.. Tobie, matko, dzisiaj za te wszystkie lata, W których miłość drogowskazem była ci, W kilku słowach tej piosenki chcę wyrazić śpiewne dziękitekst piosenki do krzysztofa krawczyka-Tobie Mamo.. ; Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy Krzysztof Krawczyk wraz z tłumaczeniem.Tobie, matko, dzisiaj śpiewam tę piosenkę Za to, ze mnie wiodłaś drogą właśnie tą Za twe czoło zatroskane, za twe dłonie spracowane, Za matczyne serce i za czułość twą.. Archiwum tekstów - Marzec 2022 - Luty 2022 - Styczeń 2022 - Grudzień 2021 - Listopad 2021Tobie Mamo - Przepiękna piosenka o Mamie - Krzysztof Krawczyk - YouTube.1..

; Trzy razy pojawia się tekst bukiet kwiatów z polnych łąk po polsku.

Byłaś jak łzy, matczyne łzy w bezsennych nocy czas.Tobie mamo za Twój uśmiech poprzez łzy; Tobie mamo tak jak dawniej z dziecinnych rąk bukiet kwiatów z polnych łąk.. Byłaś jak łzy, matczyne łzy w bezsennych nocy czas Gdzie marzeń blask o lepszych dniach, gdzie Twoje piękne sny Tobie mamo za skrywany smutek i żal; Tobie mamo za Twój uśmiech poprzez łzy; Tobie mamo tak jak dawniej z dziecinnych rąkTekst piosenki: Twój ciepły śmiech otulał mnie, kołysząc moje sny.. ; Trzy razy pojawia się tekst Tobie mamo za Twój uśmiech poprzez łzy; po polsku.. Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy Flash wraz z tłumaczeniem.2 Choć słowa piękne, jak bukiet róż Chciałbym mówić więcej, lecz brakuje mi tchu Zawsze byłaś tuż obok mnie, Gdy potrzebowałem Cię Byłaś drogowskazem, Światłem we mgle Nauczyłaś mnie życia, Co dobre i co złe Mam nadzieję mamo, Że nie zawiodłem Cię Ref: Ukochana mamo wielkie serce Twe Ty dałaś życie mi, wychowałaś mnieJesteś mamo skarbem mym, Kocham Ciebie z całych sił.. Po czym tulisz mnie, czule całujesz, Więc zaśpiewam Ci, to co ja czuję.. ; Trzy razy pojawia się tekst Tobie mamo za Twój uśmiech poprzez łzy; po polsku.. Proszę otwórz serce swe, Niech w nie wpadną słowa te, Które Tobie teraz ja,Magda Durecka - Tobie Mamo.. Tylko o dobrych, radosnych chwilach pamiętać zawsze już tylko chciej.Ref.. Chcę, byś przeczytała list, który piszę Ci już kolejną noc, bo Ty dałaś wszystko mi, a w rękach niebo może być widoczne dzięki Tobie.. Tobie Mamo.. Oddałaś mi najlepsze dni .Tobie mamo za skrywany smutek i żal; Tobie mamo za Twój uśmiech poprzez łzy; Tobie mamo tak jak dawniej z dziecinnych rąk; Bukiet kwiatów polnych łąk.. I kiedy dziś syn mój tuląc się łka, to czuje, że to jestem ja.. Piosenki i wierszyki dla mamy, taty, babci i dziadka - posłuchaj!. Oddałaś mi najlepsze.. ; Trzy razy pojawia się tekst Tobie mamo tak jak dawniej z dziecinnych rąk; po polsku.. Tobie mamo za skrywany smutek i żal; Tobie mamo za Twój uśmiech poprzez łzy; Tobie mamo tak jak dawniej z dziecinnych rąk.. Mamo, kochana mamo, przyjmij dziś z rąk mych kwiat.. Podkłady muzyczne dla dzieci i młodzieży szkolnej: mp3 - audio - wav..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt