Nauka o kulturze japonii krzyżówka

Pobierz

nauka o języku, literaturze i kulturze starogreckiej.. Nauka o języku, literaturze, kulturze i dziejach łużyczan; Najsłynniejszy kołodziej w dziejach polski; Krzysztof, jeden z najwybitniejszych postaci w dziejach .Rozwiąż krzyżówkę "Newsweeka Historii" i wygraj książkę.. lituanistyka.. nauka o kulturze.Aug 3, 2020JAPONIA: Kraj Kwitnącej Wiśni ★★ sashenka7: OWOCOWA: zupa z wiśni ★ SINOLOG: znawca kultury chińskiej ★★★ ANGLISTA: znawca języka angielskiego ★★★ ARABISTA: znawca kultury krajów Azji Mniejszej ★★★ GRECYSTA: badacz języka i kultury starożytnej Grecji ★★★★★ bachaku1: IRANISTA: znawca języka i kultury .Hasło "japonistyka" posiada 14 opisów do krzyżówki w słowniku.. Pamiętaj, aby definicje były .Krzyżówka z Japonii.. Każde nowe znaczenie przed dodaniem do naszego słownika na stałe zostanie zweryfikowane przez moderatorów.Określenie hasła.. Udziel odpowiedzi na proste pytanie "Nauka o kulturze nipponu".. Zapraszamy do łamigłówek, które przybliżą nam nieco japońskie symbole i zwyczaje.. W naszym słowniku szaradzisty dla hasła "japonista" znajduje się 19 odpowiedzi do krzyżówki.. Kultura Oskary 2022; Filmy i seriale; .. Panowie feudalni w średniowiecznej Japonii.. liter 8) 2 drzewa o rozowych platkach (il liter 6) 3 ustrój :.. Konstytucyjna ( il liter 9 ) 4 stolica japonii ( il 5) 5 ryba o zlocistym ubarwieniu..

Home; Najnowsza krzyżówka.

Spis treści 1 Język japoński 2 Literatura japońska 3 Sztuka wizualna 3.1 Malarstwo 3.2 Kaligrafia 3.3 RzeźbiarstwoIBERYSTYKA.. Jako odpowiedź trzeba podać hasło (dokładnie jeden wyraz).. okres 645 - 650 w dziejach Japonii Krzyżówka.. nauka o języku litewskim, o literaturze i kulturze litewskiej.. nauka o początkach kultury, kierunkach jej rozwoju i współczesnym zróżnicowaniu kultur różnych ludów.. japonistyka; nauka o kulturze, sztuce i literaturze japońskiej.. 1.Japonia leży na około 4 tysiącach wysp, jest to więc państwo .. (na 11 liter) 2.Jedna z głównych wysp Japonii (na 8 liter) 3.Fala morska o znacznej sile niszczącej powstała w wyniku wybuchu wulkanu podmorskiego lub trzęsienia ziemi (na 7 liter) 4.Cecha ukształtowania Japonii (na 10 liter) 5.Typ klimatu na północy Japonii (na 11 liter) 6.Wiatry okresowe .nauka o życiu i kulturze ludów ★★★ INDOLOGIA: nauka o historii, kulturze i literaturze Indii ★★★★★ bachaku1: KAMPANILA: dzwonnica wolno stojąca, zwłaszcza w kulturze włoskiej ★★★★ eliza: SINOLOGIA: nauka o języku, kulturze i dziejach Chin ★★★ bachaku1: ARABISTYKA: nauka o kulturze krajów islamu .nauka o kulturze różnych narodów posiada 1 hasło..

nauka badająca kultury różnych ludów.

kulturoznawstwo.. nauka o języku, literaturze i kulturze starożytnej Grecji.Krzyzówka o japonii 1 .. Dzięki Twojej odpowiedzi na poniższe .Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę nauka o dziejach, .. Nauka o języku, kulturze i dziejach chin, w ukrytej krzyżówce; Nauka historii literatury, nauka o literaturze .. Okres 645 - 650 w dziejach japonii; Najsłynniejszy kołodziej w dziejach polski;znasz odpowiedź?. Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła " japonista " możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w zakładce Dodaj nowy.. Opisy do hasła: filologia japońska; jedna z dziedzin nauki; kierunek na uniwersytecie związany z krajem samurajów; kierunek studiów; nauka o języku i kulturze Kraju Kwitnącej Wiśni;nauka o kulturze ludów bałtyckich - krzyżówka.. nauka o języku łacińskim,literaturze i kulturze staroż.. Pamiętaj, aby nowe definicje były krótkie i trafne.. lituanistyka.. Jeżeli znasz inne opisy pasujące do hasła "nauka o kulturze, sztuce i literaturze japońskiej to japonologia" możesz je dodać za pomocą poniższego formularza.. Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła "nauka o kulturze i języku japońskim" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w zakładce Dodaj nowy.Kultura Japonii ( jap.. Wyszukaj krzyżówkę .Rzymu.. Dodaj nowe hasło do słownika.. latynistyka.. 日本の文化 Nihon no bunka) ewoluowała na przestrzeni tysiącleci, od czasów prehistorycznej kultury okresu Jōmon do czasów dzisiejszej kultury-hybrydowej z silnymi wpływami świata europejskiego i amerykańskiego ..

nauka.

nauka o języku litewskim, o literaturze i kulturze litewskiej.. w krajach anglosaskich: nauka o kulturze różnych narodów, zwłaszcza pierwotnych.. hellenistyka - o języku, literaturze i kulturze starogreckiej.. model Forda; Teliga, żeglarz jachtowy; władczyni; znana turecka potrawa; Bołądź lub Bończyk; obok Interii; jedno z 12 miast jońskich; członek Narodowej Demokracji; duże uznanie, szacunek, poważanie; dziwak, dziwoląg; dodaj hasłoPoniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę nauka o kulturze krajów islamu,, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.. Dostępne są następujące arkusze: Geografia Japonii - Łączymy fragmenty zdań w .Hasło krzyżówkowe "japonista" w leksykonie szaradzisty.. ARABISTYKA.. e t n o g r a f i a; Ostatnio dodane hasła.. XIX-wieczna szabla marynarska.nauka o wymowie ★★★ ROBOTYKA: nauka zajmująca się androidami ★★★ GEOGRAFIA: nauka o morzach i lądach ★★★ LITURGIKA: nauka o kościelnych obrzędach ★★★★ TEKTONIKA: nauka o budowie skorupy ziemskiej ★★★ GRECYSTYKA: hellenistyka, nauka o kulturze i języku Grecji ★★★ oona: IBERYSTYKA: nauka o kulturze .Hasło z krzyżówki należy wysłać do 10 grudnia 2017 r. na adres e-mail: lub korespondencyjny: "Newsweek Historia" ul. Domaniewska 52 02-672 Warszawa.nauka o rozbiorze pojęć i myśli ★★★ GEOGRAFIA: nauka o morzach i lądach ★★★ HIPOLOGIA: nauka o koniu domowym ★★★ LITURGIKA: nauka o kościelnych obrzędach ★★★★ TEKTONIKA: nauka o budowie skorupy ziemskiej ★★★ GRECYSTYKA: hellenistyka, nauka o kulturze i języku Grecji ★★★ oona: HISTOLOGIA: nauka o .Newsweek_redakcja_zrodlo..

nauka o języku, kulturze i literaturze hiszpańskiej.

Hasło z krzyżówki należy wysłać do 17 czerwca 2015 r. na adres e-mail: lub korespondencyjny: "Newsweek Historia" ul. Domaniewska 52 02-672 .. Lista słów najlepiej pasujących do określenia "nauka o kulturze ludów bałtyckich": BAŁTOLOGIA ETNOGRAFIA ETNOLOGIA BALTOLOGIA ETNOLOG KULT ARCHEOLOGIA PERKUN DZIADY IBERYSTYKA BAŁTYSTYKA ARABISTYKA SINOLOGIA BOHEMISTYKA JAPONISTYKA EGIPTOLOGIA JAPONISTA FILOLOGIA SLAWISTYKA CYGANOLOGIA.Krzyżówka z Japonii 1.Japonia leży na około 4 tysiącach wysp, jest to więc państwo .. (na 11 liter) 2.Jedna z głównych wysp Japonii (na 8 liter) 3.Fala morska o znacznej sile niszczącej powstała w wyniku wybuchu wulkanu podmorskiego lub trzęsienia ziemi (na 7 liter) 4.Cecha ukształtowania Japonii (na 10 liter)Łamigłówki - JAPONIA.. Jeżeli nie znasz prawidłowej odpowiedzi na to pytanie, lub pytanie jest dla Ciebie za trudne, możesz wybrać inne pytanie z poniższej listy.. w krajach anglosaskich: nauka o kulturze różnych narodów, zwłaszcza pierwotnych.nauka o języku, literaturze i kulturze starogreckiej: bohemistyka: nauka o czeskiej filologii, historii i kulturze: arabistyka: nauka o języku, dziejach i kulturze Arabów: SLAWISTYKA: nauka o języku, kulturze, historii narodów słowiańskich: japonistyka: japonologia; nauka o kulturze i języku japońskim: hispanistykaOkreślenie hasła.. Japonia to dla nas kraj bardzo egzotyczny, o dziwnej i często niezrozumiałej dla Europejczyków kulturze.. iberystyka - o języku i kulturze hiszpańskiej i portugalskim.. położona na polnocy jedna z czterech najwiekszych wysp Japonii (il.. hispanistyka.. Hasło do krzyżówki "Nauka o kulturze krajów islamu," Wtorek, 5 Listopada 2019. nauka.. hellenistyka.. W naszym leksykonie krzyżówkowym dla hasła "nauka o kulturze i języku japońskim" znajduje się 1 odpowiedź do krzyżówki.. japonistyka; nauka o kulturze, sztuce i literaturze japońskiej.odpowiedź: podobne krzyżówki Gramatyka Jedna ze średniowiecznych sztuk wyzwolonych inne krzyżówka Nauka o języku, literaturze i kulturze starożytnej grecji Nauka o języku, kulturze i dziejach chin Nauka o języku, literaturze, kulturze i dziejach łużyczan Nauka o języku na uniwersytecie Nauka o języku, kulturze i dziejach chin, w ukrytej krzyżówceNauka o kulturze nipponu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt