Pytania i odpowiedzi do lektury pinokio

Pobierz

Scenariusze lekcji do lektury Pinokio.doc.Zrob ten quiz i zobacz jak dobrze znasz pinokia.Serwis.. Mamałyga 2. bardzo prosze jezeli ktos pisal juz taki test to prosze o napisaniePrzydatność 65% Plan zdarzeń do "Pinokia".. Od kogo Dżepetto dostał drewnienko, z którego powstał Pinokio?. Czerwone krzesło streszczenieKto nabrał Pinokia?. Pinokio zmienił się: był niegrzeczny, samolubny, kapryśny, stał się kochającym synem, gotowym poświęcić się dla Dżepetta, swojego tatusia.. b) Była obca dla Pinokia.. Czy zdarzyło Ci się skłamać ?. Stolarz w Pinokiu, zwany Majstrem Wisienką, miał na imię Antonio.. Zgłoś nadużycie.. ;) Nie ma jeszcze komentarzy do tej gry.. ( Dżeppetto) 2.co pinokio zrobił z elementarzem?. Pinokio miał coraz dłuższy nos, gdy… a) płakał b) kłamał c) uśmiechał się.. (źle)Czy Pinokio zasłużył na to, żeby stać się chłopcem?. Rozdział I Kto powiesił Pinokia na gałęzi?. Tomek: 85: Nikola Krzyżańska : 85: Iza: 85: elo: 85: Ala: 85: Maksymalnie do zdobycia: 85: Wszystkie odpowiedzi: 1503:1 day agoJest to baśń o tym, ile wiedzy trzeba zdobyć i jak należy się zachowywać by zasłużyć na miano grzecznego chłopca, a nie pajaca.. Kot i pies pies i krowa Kot i lis Z czego zrobiony był Pinokio?. ( sprzedał żeby kupić bilet do teatru) 3.jakie zmiany na ciele pajaca zachodziły gdy kłamał?. Przypomnij sobie jak do tego doszło że Pinokio znalazł się w szkole..

Pytania do lektury.

Na gałęzi Wielkiego Dębu powiesili pajaca ścigający go zbójcy, którymi byli Lis i Kot.. Jakie przezwisko nosił Dżepetto?. Co sprzedał Dżepetto by kupić pajacykowi elementarz?. 2.1 kto jest autorem książki 2 na jakim polu pinokio zasiał pieniądze 3 kto wychowywał pinokia 4 wróżka o .. 5 Pinokio w brzuchu wieloryba spotkał .. 6 kto okradł Pinokia 7 z czego był zbudowny PinokioAdministrator pomaga w pisaniu komentarzy, poprawiając błędy ortograficzne.. 6.Pinokio spotyka gadającego świerszcza.. d) Wiatrojad.Pinokio test szczegółowy z odpowiedziami.docx - Pinokio - lektury - poczta.anka - Chomikuj.pl.Sprawdzamy znajomość tekstu - Rozsypanka zdaniowa // odp.. 8) Gdzie Pinokio spotkał wróżkę po raz pierwszy?. Lista pytań do lektury Pinokio Carlo Collodiego.1.. Kiedy spał, nogi się spaliły.Zamiast do szkoły Pinokio poszedł do: cyrku; Teatru Marionetek; supermarketu; kina; W jaki sposób Pinokio stracił 5 złotych cekinów, które otrzymał od Ogniojada ?. Majstra Antonia nazywano Wisienką , bo a) koniuszek jego nosa przypominał wiśnię b) jego ulubionym deserem było ciasto wiśniowe c) zawsze ubierał się w kaftan w kolorze wiśniowym d) był właścicielem pięknego wiśniowego sadu 2.7) Kim wróżka była dla Pinokia?.

Wszystkie odpowiedzi.

Czy sądzisz, że kłamstwo należy karać?. Rekinie Wielorybie DelfinieCarlo Collodi, "Pinokio", Nasza Księgarnia, Warszawa 1982.. Milena czarny.. Lektury.. Jak nazywał się stolarz, który podarował Dżeppettowi kawałek drewna?. Pniaczek, z którego powstał Pinokio był: nieznośny 5.- Pinokio.. Sprawdzamy znajomość tekstu - Prawda czy fałsz?. Bądź pierwszą osobą, która doda komentarz :)9.. 3.Majster chce się pozbyć drewna i ofierować go swojemu przyjacielowi Dżapetto.. Jaki był tego powód?. c) Była dla niego koleżanką.. 01 Streszczenie szczegółowe 02 Streszczenie krótkie 03 Plan wydarzeńPinokio Chomikuj-----Pobierz: Pytania I Odpowiedzi Do Lektury Pinokio Chomikuj-----andoria s 15 ile oleju.. Jaki wyrok wydał Sędzia, kiedy Pinokio opowiedział mu swoją historię i wydał oszustów?. a) Na wyspie pracowitych przczół.. Głodny, zmęczony, mokry Pinokio wrócił do domu i dla rozgrzania się wsunął nogi pod żarzący się piecyk.. 9. oliwier.. kto wystrugał pajacyka?. 7947.Grupa I Przy każdym z pytań zaznacz jedną odpowiedź.. 2.Majster zauważa, że kawałek drewna mówi i się śmieje.. Czemu Dżepetto zawdzięczał swoje przezwisko?. Język polski.. // odp.. Bryk.pl.. Czy.. a) Najpierw siostrą później mamą.. 4.Dżapetto wystrugał pajaca i nazwał go "Pinokio".. internetowy, z ktorego korzystasz, uzywa plikow cookies.. Dobre rady przyjaciół Pinokia - ważne cytaty Opis Pinokia Pinokio streszczenie Test ze znajomości książki Pinokio Top Posts & Pages Magiczne drzewo..

Najlepsze odpowiedzi.

nie podano z srebra nie wiem z drewna z złota żadna odpowiedź nie jest poprawna.. zapewnienie bezpieczeństwa podczas korzystania z naszych stron,Zamiast iść do szkoły pinokio chciał pójść do taeatru Marionetel; Postanowił swojemu ojcu kupic ciepły płaszcz na zime; Od kogo pinokio dostał pięć złotych monet (cekinów)?. Czy odpowiesz prawidłowo na wszystkie pytania z lektury?. Z drewna Z metalu Z papieru Jak nazywało się drzewo, na którym został powieszony Pinokio?. d) Cały czas siostrą.. Sroki Kuny Lisy W jakim zwierzęciu Pinokio znalazł tatę?. a) skazał Pinokia na 4 miesiące więzieniaZ czego był zrobiony Pinokio?. 5.Pajac robi pierwsze psoty.. Rozdział XV Z kim Pinokio uciekł do krainy zabawek?. Maksymalnie do zdobycia.. Plan zdarzeń: 1.Majster Wisienka znajduje kawałek drewna.. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz - 1 punkt.. swoje palto nie kupił mu elementarza książki swoje buty swoje rzeźby za ile pieniędzy Pinokio sprzedał elementarz?. (rósł mu nos) 4. w co się zamienił pinokio pod koniec książki?. Gdy zastukał wreszcie do jakichś drzwi, właściciel wylał mu na głowę kubeł zimnej wody.. Pinokio uciekł do krainy zabawek ze swoim kolegą ze szkoły, Knutem.12.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Pinokio, które mogą Ci się przydać do powtórki..

pytania.

Przeczytales opracowanie - sprawdz .Nocą, gdy szalała burza, Pinokio szukał pomocy u dobrych ludzi, ale nikogo nie spotkał.. Dokończ zdanie - zakreśl właściwą odpowiedź spośród podanych: Pinokio wpadł w pułapkę, ponieważ: A. był nieuważny B. chciał ukraść kurę.. Materialy powiazane z testem: Test: Quo vadis - Henryk Sienkiewicz Test ze znajomosci lektury Henryka Sienkiewicza pt. Quo Vadis.Lektura Pinokio Test z Lektury ,, Pinokio " Carlo Collodi !. 9) Jak miał na imię dyrektor teatru?. Wielki Dąb Krzaczasty Dąb Kujący Dąb Co miał Pinokio odstraszyć na podwórku wieśniaka?. Pinokio po włosku - Wykreślanka // odp.odpowiedzi: 1.. ( w chłopca) 5.co połknęło pinokia na morzu?. _____ _____ _____ Lis i Kot namawiali Pinokia do: oddania im pieniędzy; zasadzenia pieniędzy na Polu Cudów; wpłacenia pieniędzy do banku; rozdania pieniędzy biednymodpowiedz, aby przejsc do nastepnego pytania.. 3 7 5 1 nie sprzedał elementarza.Pinokio to: a)drewniany pajac, potem rudy chłopiec b)chłopiec zamieniony za karę w pajacyka c)osioł zamieniony w kukiełkę 2. a)Śliweczka b) Wisienka c) Gruszka 3.Apr 5, 2022Trudny test z Pinokia.. C. wszedł na pole, aby ukraść winogrona D. chciał się zemścić na kunach.. 7.zprzecza się z .. Uzasadnij swoje zdanie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt