Hasło krzyżówki objaśnienie

Pobierz

30 krzyżówek · od 2013-05-11 · punkty: 181 · autor: miadko.. Słowo Określenie» objaśnienie - jako przedstawienie motywów działania » objaśnienie - w kontekście uświadomienia kogoś o czymś » objaśnienie - jako spostrzeżenie w danej kwestii » objaśnienie - jako wyjaśnianie pokryte przykładami » objaśnienie - w kontekście dopełnienia jakiegoś tekstu » objaśnienie - w kontekście wyjaśnieniaPotrzebuje haseł do krzyżówki!. Więcej na stronie pomocy dla krzyżówkowiczaklucz.. opis, wskazówka, napis.. Definicje do hasła: adnotacja; analiza; charakterystyka; definicja; dementi; dialektyka; didaskalia; dodanie; dołączenie; dopełnienie;wyjaśnienie, eksplikacja, komentarz.. Należy samemu zdecydować, czy do diagramu powinno zostać wpisanie dane słowo, czy jest to objaśnienie wpisywanego słowa.. Może być również przydatny podczas tworzenia krzyżówek, kiedy szukamy nowych haseł do wstawienia do krzyżówki.Na tej stronie znajdziesz odpowiedzi m.in. na takie pytania jak: Przypisek, objaśnienie hasło do krzyżówki, Przypisek, objaśnienie krzyżówka, Przypisek .Na tej stronie znajdziesz odpowiedzi m.in. na takie pytania jak: Objaśnienie, indeks hasło do krzyżówki, Objaśnienie, indeks krzyżówka, Objaśnienie, indeks .Krzyżówki z haseł "z haczykiem" dodawanych przez użytkowników do słownika.. Gwiazdka lub liczba w tekście; odsyłacz..

... objaśnienie.

Wyszukiwarka odpowiedzi do krzyżówek, podając hasło lub/i określenie.objaśnienie krzyżówka Hasło "objaśnienie" posiada 36 definicji.Rozwiązaniem tej krzyżówki jest 7 długie litery i zaczyna się od litery P Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę objaśnienie wydawcy , jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.Krzyżówki mogą różnić się od siebie wielkością, stopniem trudności, wiekiem odbiorcy.. objaśnienie.. Wyszukiwarka haseł do krzyżówek pozwala na wyszukanie hasła i odpowiedzi do krzyżówek.. 2010-12 .Słownik haseł pozwala na wyszukiwanie haseł do krzyżówek na podstawie liczby liter, opisu hasła oraz położenia znanych liter w haśle.. objaśnienie.. 2013-05-28 17:56:36; Ułóż pytania do poszczególnych haseł krzyżówki.. Krzyżówki hetmańskie pochodzą od anglosaskich "Cryptic Crosswords".. 2011-05-19 22:07:05; Czy ułożysz pytania do poziomych haseł krzyżówki?. objaśnienie.. wytłumaczenie.. Za jego pomocą możliwe jest odszukanie haseł podczas rozwiązywania krzyżówek z innych źródeł.. W naszym leksykonie szaradzisty dla hasła "objaśnienie, interpretacja" znajduje się 6 opisów do krzyżówki.. rozumowanie, wytłumaczenie.. wywody.. Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne.objaśnienie do mapy - krzyżówka Lista słów najlepiej pasujących do określenia "objaśnienie do mapy": LEGENDA OPIS ALBUM ATLAS SKALA STOJAK MAPNIK ODSYŁACZ KOMENTARZ PLAN KLUCZ SKANER OGÓŁ NOTA UWAGA ODNOŚNIK TEKST DOPISEK ANEKS HASŁOzagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobą Krzyżówki mogą różnić się od siebie wielkością, stopniem trudności, wiekiem odbiorcy..

objaśnienie.

komentarz.Hasło do krzyżówki "objaśnienie znaczenia wyrazu" w leksykonie szaradzisty W naszym leksykonie krzyżówkowym dla hasła "objaśnienie znaczenia wyrazu" znajduje się 1 opis do krzyżówek.. podpis, odnośnik, odsyłacz.. 24 krzyżówki · jastar54 Jolki wiązane - Legendy Rocka .. Półjolki to krzyżówki, w których pod diagramem rozsypano słowa.. 47 krzyżówek .. Hasło "objaśnienie" posiada 132 definicje do krzyżówki w słowniku.. objaśnienie.. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła "objaśnienie, interpretacja" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w opcji Dodaj nowy.objaśnienie , wytłumaczenie Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobą Krzyżówki mogą różnić się od siebie wielkością, stopniem trudności, wiekiem odbiorcy.. przypis, uwaga, adnotacja.Wszystkie rozwiązania dla Objaśnienie Krzyżówka - Hasło do krzyżówki .. odsyłacz internetowy.. Te zaś występują w dwóch smakach: brytyjskim i amerykańskim.. Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła " objaśnienie znaczenia wyrazu " możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w zakładce Dodaj nowy.Hasło krzyżówkowe "objaśnienie hasła" w słowniku krzyżówkowym W naszym słowniku szaradzisty dla hasła "objaśnienie hasła" znajduje się 1 definicja do krzyżówki..

Czy słowo pod diagramem to objaśnienie, czy hasło?

Następnie zapisać pytania zgodnie z lokalizacją w krzyżowce.Czy słowo pod diagramem to objaśnienie, czy hasło?. Jeżeli znasz inne definicje dla hasła " objaśnienie, wyjaśnianie czegoś " możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w zakładce Dodaj nowy.Hasło krzyżówkowe "objaśnienie, interpretacja" w leksykonie krzyżówkowym.. 2011-03-23 20:39:39; Jak można krótko napisać objaśnienia tych haseł?. 30 krzyżówek · miadko Cztery pory roku - Lato.. Więcej na stronie pomocy dla krzyżówkowiczaodsyłacz , odnośnik , objaśnienie - Hasło do krzyżówki ⚐ Uściślij rozwiązanie według liczby liter Wszyscy 4 5 7 8 9 Mamy 14 rozwiązań Podobne krzyżówki odnośniki odsyłacz odsyłacz w tekście wtrącenie, wzmianka, odsyłacz odsyłacz , odnośnik , objaśnienie odsyłacz , odnośnik , sprostowanie Gwiazdka lub liczba w tekście; odsyłaczobjaśnienie do tekstu - krzyżówka.. Proponuję najpierw krzyżówkę wydrukować i wkleić do zeszytu.. odsyłacz na .Hasło.. Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę objaśnienie, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.Hasło do krzyżówki "objaśnienie, wyjaśnianie czegoś" w leksykonie krzyżówkowym W naszym leksykonie szaradzisty dla hasła "objaśnienie, wyjaśnianie czegoś" znajduje się 1 odpowiedź do krzyżówek..

Wyszukiwarka odpowiedzi do krzyżówek, podając hasło lub/i określenie.

Przykład.. usprawiedliwienie, wytłumaczenie.. odsyłacz , odnośnik , sprostowanie.. Wskazówki dla układających krzyżówk.. objaśnienie składa się z dwóch rozłącznych części: tradycyjnej, lecz ogólnikowej i tej opisującej wyraz za pomocą gier słów;Moi uczniowie (podczas lekcji zdalnej) będą przy pomocy słowników redagowali pytania do haseł umieszczonych w krzyżówce.. Lista słów najlepiej pasujących do określenia "objaśnienie do tekstu": ODSYŁACZ KOMENTARZ NOTA DOPISEK ANEKS ODNOŚNIK UWAGA ILUSTRATOR WSTĘP ALBUM OPIS LEGENDA KLUCZ PRZYPIS EGZEGEZA DIDASKALIA WTRĘT ILUSTRACJA ADNOTACJA NOTKA.. Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła " objaśnienie hasła " możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.. internetowy odsyłacz.. Wpisz szukane "Definicja" lub pole litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt