Popatrz na ilustracje i popraw zdania użyj there is are oraz a an some lub a lot of

Pobierz

Wykonaj zadanie, zrób zdjęcie i odeślij na mój adres mailowy do 27.04.2020r.. 3 Zadanie.. Powodzenia!1.. Zadanie premium.angielski spójrz na rysunek .. Na tej lekcji uczeń doskonali umiejętności: czytania ze zrozumieniem oraz pisania ( uzupełnia e-mail)Połącz ilustracje z nazwami sprzętu sportowego.. W zdaniu (2) zabrakło określenia czasownika zdołać - nie występuje on samodzielnie.. Następnie wykonaj zadanie 2.. Odpowiedz na pytania.. Uzupełnij zdania.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Jeśli uznamy, że ktoś może potwierdzić swoje prawdopodobne pierwsze miejsce na liście najlepszych pisarzy świata, to także pod względem leksyki i semantyki zdanie nie będzie można mu nic zarzucić.. Zeszyt ćwiczeń .. Klasa: 4 szkoły podstawowej.. Wykonaj zadanie "ucz się".. Test pojawi się 4 maja o 11.00.Popatrz na ilustracje i uzupełnij zdania używając A (jedno), SOME (kilka, jakieś) lub A LOT OF (dużo).. Popatrz.. Popatrz na obrazek w zad.. Użyj wyrazów z ramki i zapisz 3 zdania twierdzące i 3 przeczące.. Następnie popatrz na ilustracje ze strony 80 i uzupełnij zwroty w zadaniu 3 zgodnie z obrazkiem.popatrz na obrazki napisz a, an lub some oraz odpowiedni rzeczownik mam : piłki pomarańcze książki krzesło kapelusze jajko soki jabłkowy komiks gdzie mam wstawić A, AN, LUB SOME Ostatnia data uzupełnienia pytania: 22.10.2013 o 14:241 Ćwiczenia utrwalaj Ące zagadnienia gramatyczne dla uczniÓw szkoŁy podstawowej opracowała: anna kargulZapoznaj się z zagadnieniem gramatycznym na str. 83 - some, a lot of, any Ex.4..

Popatrz na ilustracje i popraw zdania.

Użycie przyimków miejsca.. Na piątek 8 maja o godz. 11.30 zaplanowałam spotkanie na platformie .There is some a lot of bread.. Uzupełnij zdania - użyj a/some/a lot of.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. Obliczamy masę cukru: 10%·300g=0,1·300g=30g.. Strona 53.. Popatrz na wykorzystanie wyrazów: very (bardzo) quite (całkiem) really (naprawdę) a bit (trochę) Znajdują się one przed przymiotnikiem po to aby go podkreślić, wzmocnić.. Jeśli nie jesteś czegoś pewien/pewna, zacznij: I think lub I imagine.. lekcja nr 1,2 według planu lekcji Użyj there is/are/isn't/aren't.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Użyj There is/are.. oraz a/an , some lub a lot ofrzeczownik jest policzalny czy niepoliczalny oraz czy jest zapisany w liczbie pojedynczej czy mnogiej.. 18 i przeczytaj zdania poniżej.. Powiedz je na głos rodzicom.Zadanie: popatrz na obrazki które zdania są z nimi zgodne prawda , a które nie fałsz popraw błędne zdania ćw dla klasy 6 zad 2 str 8 proszę o szybkie Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Przydatne zwroty znajdziesz na str. 111 w podręczniku oraz str.180 wskazówki jak pisać notakę..

6/81- opisz ilustracje używając there is/there are oraz a, some, a lot of lub any.

Nagranie3.21: klasa_V_3.21.mp3 .. Napisz zdania, używając podanych słów.. Napisz.. Indywidualne.. Poniedziałek 27.04.2020r.. Przeczytaj ponownie tekst na stronie oraz zdania 0 w ćwiczeniu.Popatrz.. Odpowiedź na zadanie z Brainy 4.. Napisz jaki sprzet potrzebny jest do każdej dyscypliny, np. tennis: net, racket, boots, strip, tennis ball .. Opisz obrazek używając wyrażeni There is/There are oraz a/an, some, a lot of.. Uzupełnij zdania na podstawie obrazka.. UWAGA WAŻNE!. Można się spierać o to, czy da się wskazać najlepszego pisarza świata, ale to nie jest już kwestia językowa.Najlepszy słownik angielsko-polski i tłumacz angielskiego online.. pokaż więcej.. Należałoby zatem powiedzieć: Zebrali wszystkie książki, jakie zdołali udźwignąć / znaleźć / kupić, i wysłali….. Uzupełnij zdania.Zdecyduj, które zdania są prawdziwe, a które fałszywe.. napisz zdania używając there is , there are , there isn't lub there aren't oraz podanych nazw miejsc zdań musi być 8. restaurants , shops , a cathedral , statues , museums , a market , a theatre , a cinema , a oto są przykłądy zdań z1.. Otwórz podręcznik na str.43.. lub It was quite comfortable.4 Popatrz na pierwsze zdjęcie i odpowiedz na pytania.. Następnie popatrz na obrazek i popraw błędne informacje.. Popatrz na dziewczynkę w zad.. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.Pod względem gramatycznym zdanie to jest poprawne..

Użyj there is/are oraz a/an (jeśli jest to liczba pojedyncza) some lub a lot of.

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zwroty określające te czynności znajdują się w podręczniku na stronie 81 oraz na quizlet.. W ćwiczeniu 4 masz za zadanie napisać o sobie co zamierzasz, a czego nie zamierzasz robić w nadchodzącym tygodniu.. Popatrz i przeczytaj.. 2 Zadanie.. Popatrz na zadanie 5/str 85, w którym należy połączyć nazwy obiektów sportowych, np: Olympic- size .napisz 5 zdań o swojej klasie ,opisująć co się w niej znajduje z.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. W zdaniu (3) należało dostosować formę nazwy Adam z wymogami stawianymi przez konstrukcję uważać za; poprawnie więc:W ćwiczeniu 3 popatrz na plany Belli w tabelce i napisz co dziewczynka zamierza, a czego nie zamierza robić w nadchodzącym tygodniu.. 4 MAJA 2020 TEST - UNIT 6: jedzenie, owoce, warzywa, rzeczowniki policzalne i niepoliczalne, konstrukcje there is/are.. Zastanów się, kto mówi które zdanie.. MATERIAŁY PODSTAWOWE MATERIAŁY DODATKOWE KU: s. 6-7 .. Rozmowa o życiu w mieście i na wsi.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Zdanie (1) jest poprawne.. Uzupełnij zdania.. 4/str 85. wypisane są dyscypliny sportowe oraz sprzęt(ramka).. To tyle na dzisiaj..

Popatrz na ilustracje (...) 1 Zadanie.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt