Sprawdzian z polskiego z lektury chłopcy z placu broni

Pobierz

Rozpoznasz, o który film pytamy?. a) Zielono- żółte b) Biało- czerwone c) Czerwono- białe 9) Na co zachorował Nemeczek?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. b) Czerwonych Koszul 8.. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 83%.. Rozwiąż test i sprawdź!krótki test z książki CHŁOPCY Z PLACU BRONI - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera"Chłopcy z Placu Broni" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący (klucz), plik: -chlopcy-z-placu-broni-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy-klucz.doc (application/msword) NOWE Słowa na start!Chłopcy z Placu Broni - test znajomości lekturyTest znajomości lektury Chłopców z Placu Broni.. c) był szeregowcem 6.. Kto został wybrany przewodniczącym Chłopców z Placu Broni?. Który z kolegów zdradził chłopców z Placu Broni?. Tylko prawdziwe mole książkowe mają szansę na komplet punktów w tym quizie; Mikołajki!. Sprawdź, czy dobrze znasz tę węgierską powieść dla młodzieży!. a) sklep b) dom c) Nie zburzono Placu.Sprawdzian z lektury "Chłopcy z Placu Broni".. Kto zdradził Chłopców z Placu Broni?. Część 1.. Jak miał na imię Nemeczek?. Kiedy rozpoczyna się akcja książki, bohaterowie przebywają w: answer choices.Chłopcy z Placu Broni - omówienie lektury.. Chłopcy z Placu Broni nie chcą go oddać.. Przedstawia świat, w którym ważne były przyjaźń, honor, odwaga, a także wierność zasadom..

Kogo chłopcy z Placu Broni ...Chłopcy z Placu Broni.

Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Dlaczego Czerwone Koszule chcą zająć Plac Broni?. Jest on potrzeby Czerwonoskórym do gry w palanta.. Lektura pokazuje bogaty, pełen pomysłów i emocji świat dorastających bohaterów.Start studying ,, Chłopcy z placu Broni,, - klasa 5.. Jak brzmi oryginalny tytuł "Chłopców z Placu Broni"?. Co to znaczyło słowo "einstand"?. Był nadzwyczaj poważny, jak na swój wiek, nie lubił płatać figlów, ani wdawać się w kłutnie.. Opowieść z odległych czasów wciąż wciąga młodych czytelników i wzrusza.. Test składa się z 12 pytań.. Na której ulicy leży Plac Broni?. Do czego Gereb próbował namówić dozorcę Słowaka?. Test będzie łatwy , ale i także trudny .. Pomiędzy chłopcami jest spór o plac zabaw.. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, ile pamiętasz z książki Ferenca Molnara!Ferenc Molnar, "Chłopcy z Placu Broni" - test z lektury na poziomie trudnym.. Był również bardzo dobrym strategiem.Plik Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc na koncie użytkownika roza05 • folder Chłopcy z Placu Broni • Data dodania: 28 mar 2015 W jakim miesiącu zaczyna się akcja w książce?Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę..

Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Chłopcach z placu broni!

0%"Chłopcy z Placu Broni" to powieść zaliczana do klasyki literatury dziecięcej i młodzieżowej, a także lektura szkolna.. Jak miał na imię Boka?. Podajemy opis sceny, która działa się w pociągu.. Boka był bardzo sprawiedliwym, odważnym, uczciwym chłopce.. #lektury #dladzieci #ksiazki.Chłopcy z Placu Broni - opracowanie lektury.. Powiem tyle : Miłej zabawy !. wynika wojnaW książce pojawia się również Związek Zbieraczy Kitu.This quiz is incomplete!. Kto dowodził Czerwonymi Koszulami?. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. 1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Rozwiąż test!Quiz: Chłopcy z Placu Broni - test znajomości lektury.. Zapraszamy do sprawdzenia swej wiedzy w quizie o Erneście Nemeczku i jego szkolnych kolegach.. 2011-02-27 10:14:15; Chłopcy z Placu Broni - pytania 2011-05-29 17:36:1825 Questions Show answers.. #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #chłopcy z placu broni 459 x, 2017-11-21 12:25:17Chłopcy z Placu Broni - test z lektury 2013-01-27 22:12:09; Twój ulubiony bohater z lektury " Chłopcy z Placu Broni ": Chłopcy z Placu Broni 2013-10-20 13:33:08; jakie pytania będą na kartkówce z lektury chłopcy z placu broni?. Rozwiąż test!Test z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej..

Rozwiąż test.Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" (Ferenc Molnar).

c) nie mieli miejsca do gry w palanta 9.. Sprawdź jak dobrze znasz treść książki.. Poznajemy losy chłopców od momentu zabrania kulek Nemeczkowi przez Pastorów aż do bitwy o plac i śmierć Nemeczka.. Książka "Chłopcy z Placu Broni", mimo że napisana ponad 100 lat temu, zachwyca i pociąga kolejne pokolenia czytelników.. Tagi dla tego testu: test będzie ciekawy, a odpowiedzi zabawne.. Także współcześnie czytamy ją niejednokrotnie z wypiekami na twarzy.. a) Przeziębienie b) Grypę c) nie zachorował 10) Co powstało po zburzeniu Placu Broni?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Chłopcy z Placu Broni - pytania z lekturyLista pytań dotyczących lektury Chłopcy z Placu Broni.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Title: Chłopcy z Placu Broni Author: TestWiedzy.pl Keywords: testy, quizy, tset o dostojewskim Created Date: 3/22/2020 9:46:19 PMChłopcy z Placu Broni - - Test.. a) Pieniędzmi b) Cygarami c) Czekoladą 8) Jakie kolory flagi mieli Chłopcy Z Placu Broni?. b) Gereb.Jaki stopień miał Nemeczek wśród chłopców z Placu Broni?. Do której grupy należą bracia Pastorowie?. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Prawdopodobnie to właśnie dlatego chłopcy wybrali go na przywódcę..

ul. Pawła.Chłopcy z placu broni - test .

Miejscem akcji jest miasto, prawdopodobnie Budapeszt - stolica Węgier.Raporty Polskich Sieci Elektroenergetycznych o "napiętej sytuacji".. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Chłopcy z Placu BroniTest z lektury "CHŁOPCY Z PLACU BRONI".. W jakich kolorach była flaga chłopców z .Chłopcy z Placu Broni to powieść pisarza Ferenca Molnára, którą pamiętają jako lekturę szkolną również Wasi rodzice.. 'Chłopcy z Placu Broni' - test znajomości lektury quizy gazeta.pl.. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Test ze znajomości lektury szkolnej Ferenca Molnara pod tytułem "Chłopcy z Placu Broni".. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt