Test z hobbit czyli tam i z powrotem samequizy

Pobierz

W jaki sposób zginął smok Smaug?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Jak dobrze znasz książkę "Hobbit czyli tam i z powrotem" ?. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Udostępnij.. Skomentuj.. Wypróbuj aplikację.Klasyka.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.Szybki i krótki test sprawdzający wiedzę o lekturze z 6 klasy ,,Hobbit, czyli tam i z powrotem"Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Rozwiąż test!Test zawiera 30 pytań.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.. Dla fanów Hobbita.Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. 0 Obserwuj autora Dodaj do ulubionychTest wiedzy o ,,Hobbit tam i z powrotem" Test wiedzy o ,,Hobbit tam i z powrotem" Szukaj.. 19 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Zabrał skrzynki, ale było to , co sobie wybrał.. Część 1.. Jak nazywa się główny bohater książki?Test Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Test składa się z 12 pytań.. Czy John Ronald Reuel Tolkien (autor) napisał inne książki niż Hobbit, czyli tam i z powrotem..

Super!Hobbit, czyli tam i z powrotem.

O której z tej książek fantasy jest mowa?. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Co było cechą szczególną hobbitów?. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Sprawdź jak dobrze znasz książkę hobbit czyli tam i z powrotem .zaczytana 4 miesiące temu.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Jak dobrze znasz lekturę ,, Hobbit, czyli tam i z powrotem.. W ostatnim pytaniu żadna odpowiedź nie jest poprawna.. Pamiętnik nazwał "Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita".16.. Mugolka_Czarodziejka 10 miesięcy temu.. Bifur i Bofur też byli rodziną (razem z Bomburem).. Jesteś.Jaki zawód przyszłości najbardziej odpowiada Twojej osobie?. Lektury 6 lat temu.. Odpowiedź.1.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. 6.Jak dobrze znasz lekturę pt. Hobbit czyli tam i z powrotem.. Oto rodzaj muzyki, który opisuje Twoją osobowość!. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!. Udostępnij.. 14 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. 0%Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test z lektury ,,Hobbit, czyli tam i z powrotem"..

2"Hobbit czyli tam i z powrotem"- test z lektury.

Zagadka o jajku była drugą, nie trzecią zagadką Bilba.. Skomentuj.. _nysia_ 7 miesięcy temu.. Dołącz do nas .Quiz o Hobbit " czyli tam i z powrotem".. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Komentarze sameQuizy: 379 .. Jutro mam test z hobbita.Zasługujesz na jedną z najwyższych z ocen, czyli oceną bardzo dobrą.TEST Z LEKTURY: Mały Ksi .. Twórz quizy.. Udostępnij.. 345 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Udostępnij.. Skomentuj.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Elioza21213 8 miesięcy temu.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego .Jak dobrz znasz Lekturę ,,Hobbit czyli Tam i z powrotem" stoik11 11 miesięcy temu.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Doxomika 8 miesięcy temu.. Skomentuj..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt