Mini matura zakupy i usługi

Pobierz

Shopping zakupy: nagrania MP3, testy online, słownik angielski i nauka słownictwa przez Internet.Ćwiczymy razem słownictwo do matury, tym razem z zakresu zakupy i usługi po angielsku.. A jeśli temat będzie z… Matura pisemna; Matura pisemna.. Na rynku wybór butów jest całkiem spory, co jednocześnie zapewnia każdej osobie możliwość dopasowania czegoś dla siebie, ale też sprawia, że łatwo trafić na obuwie kiepskiej jakości i takie, które szybko znudzi się kupującemu.. Polub.. Liceum Technikum Angielski Matura Repetytorium Poziom Podstawowy.. rozpocznij naukę .Longman, Matura Podstawowa, ZAKUPY I USŁUGI, W Sklepie 0 36 fiszek o1129720.. Jeśli znasz już te słówka możesz wykonać .Zakupy i usługi nauka słówek matura 2015 - fiszki - poziom podstawowy - Repetytorium MACMILLAN.. Matura Klasa 4 Dorośli Liceum Technikum Angielski Zakupy.. Wpisz znaczenie wylosowanego słówka lub zwrotu w polu tekstowym.. 0 0 Odpowiedz.. thoughtcaught Połącz w pary.. Udostępnij Udostępnij wg Bartosikmalwina.. Instrukcja - jak korzystać z e-fiszek.MATURA VOCAB JEDZENIE/ZAKUPY I USŁUGI.. TABELA SŁÓWEK rozdział 7 Zakupy i usługi - Focus 2 - zestaw słówek z rozdziału pierwszego do nauki i powtórki w formie tabelarycznej.. FISZKI rozdział 7 Zakupy i usługi - Focus 2 po przejrzeniu tabeli słownictwa proponujemy zacząć od prostego powtórzenia słówek przez zabawę w odwracane karteczki z wymową.Zakupy i usługi nauka słówek matura 2015 poziom podstawowy - Repetytorium MACMILLAN..

Pobierz materiał: Zakupy i usługi 2.

In: Stylizacje.. Zanim zaczniesz naukę zapoznaj się z listą słówek w tym zestawie pod linkiem: Zakupy i usługi tabela słówek - poziom podstawowy.Słownictwo Matura 2015 repetytorium MACMILLAN zakupy i usługi.. Angielski dla Twojego dziecka.. Matura ustna opis obrazka zdasz na 100%.. Materiał jest dostępny tylko dla nauczycieli, którzy mają uprawnienia do jego pobrania.. wg Magdamabilapl.Longman, Matura Podstawowa, ZAKUPY I USŁUGI, Składanie Reklamacji 0 19 fiszek o1129720.. Zanim zaczniesz naukę zapoznaj się z listą słówek w tym zestawie pod linkiem: Zakupy i usługi tabela słówek - poziom rozszerzony.. Ucz się z namiZadania maturalne, Temat: Zakupy i usługi Type of activity: individual work, pair work Focus: curriculum topic - SHOPPING AND SERVICES, Matura Exam tasks (poziom podstawowy: mini-dialogi, zdania z lukami; poziom rozszerzony: test luk, pisanie - artykuł publicystyczny) Level: B1 Time: 45 minutes Preparation: Make a copy of the worksheet forStart studying unit 7 zakupy i usługi (matura podstawowa) Longman.. Sprawdzian test Mini matura unit 2 język angielski 2016-01 .W czasie pobytu za granicą uczestniczysz w kursie języka angielskiego.. Liceum Technikum Angielski.. Pobierz.. Opracowaliśmy dla Ciebie opis obrazka.. Matura ustna; Matura ustna - 100 podstawowych pytań; Pewniak maturalny - wiek XIX; Arcydzieła do matury; Trudne pojecia (matura) Lektury Klucze maturalne; SZKOŁA PISANIA - POZIOM PODSTAWOWY; SZKOŁA PISANIA - POZIOM ROZSZERZONYBy: Błażej Wróblewski..

Ustny egzamin maturalny (zestaw) Format DOC, 850,00 KB.

Przykłady, gotowe odpowiedzi.. Więcej .Longman, Matura Podstawowa, ZAKUPY I USŁUGI, Handel 0 10 fiszek xs0788.. 0 ocen | na tak 0%.. Jesteś na pierwszych zajęciach.. W rozdziale tym doskonalimy znajomość słownictwa w temacie ZAKUPY I USŁUGI.. rozpocznij naukę .Repetytorium 7 " Zakupy i usługi" Repetytorium 7 " Zakupy i usługi", test z języka angielskiego Przetłumacz podane słowo na j.angielskiStart studying Oxford Matura Trainer Unit 7 Zakupy i usługi.. Osadź.. Matura ustna - rozmowa wstępna (Rodzina) Koło fortuny.. Przegląd tematów w skrócie.. keep the receipt - zatrzymać paragon, sold out - wyprzedany, duty-free goods - produkty wolnocłowe, order online - zamówić przez internet, make a complaint - złożyć skargę, attract customers - przyciągać klientów, interest rates - oprocentowanie, run out of - skończyć się , can .Rozdział siódmy ZAKUPY I USŁUGI.. Zasada jest prosta, ja szykuję dla Was artykuł (autentyczne materiały) oraz fiszki ze słówkami, a Wy siadacie, czytacie i zapamiętujecie.. Angielska gramatyka, angielskie słownictwo, angielski biznesowy i ćwiczenia.Longman, Matura Podstawowa, ZAKUPY I USŁUGI, W Sklepie 0 36 flashcards o1129720.. Jak wiele podręczników przygotowujących do matury pisemnej i ustnej na poziomie .Start studying matura angielski zakupy i usługi.. Siódmy rozdział słownictwa w oparciu o podręcznik Matura 2015 repetytorium MACMILLAN przygotował Patryk..

Zaloguj się lub Dołącz do Klubu.Matura - zakupy i usługi - Unit 7 - Połącz w pary.

Przedstaw się koledze/koleżance z kursu, a następnie przeprowadź z nim/nią rozmowę.Przygotuj się do matury ustnej.. Zanim zaczniesz naukę zapoznaj się z listą słówek w tym zestawie pod linkiem: Zakupy i usługi tabela słówek - poziom podstawowy.. Warto wybierać buty z dobrego materiału .Gettin'English - Gettin' English - darmowa strona do nauki angielskiego nr 1 w Polsce..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt