Przegadane opracowanie zagadnienia krzyżówka

Pobierz

Dawniej pisemne opracowanie; Pisemne opracowanie jakiejś kwestii; Zagadnienia; Istota zagadnienia; Dział fizyki badający zagadnienia związane z energią; Wymiana poglądów (ustna lub pisemna) na jakiś temat, wspólne roztrząsanie jakiegoś zagadnieniaHasło do krzyżówki "zagadnienie dane do opracowania" w leksykonie szaradzisty.. Jeżeli znasz inne opisy pasujące do hasła "obszerne opracowanie na piśmie jakiegoś zagadnienia napisane szablonowo, bez inwencji" możesz je dodać za pomocą formularza poniżej.. Definicje do hasła: elaborat; referat;Lista rozwiązań dla określenia obszerne opracowanie zagadnienia z krzyżówkiinne krzyżówka.. Jeżeli nie znasz prawidłowej odpowiedzi na to pytanie, lub pytanie jest dla Ciebie za trudne, możesz wybrać inne pytanie z poniższej listy.Jeżeli znasz inne opisy pasujące do hasła "obszerne, pisemne opracowanie jakiegoś zagadnienia" możesz je dodać za pomocą poniższego formularza.. obszerne opracowanie na piśmie w krzyżówce Panorama dnia 2020-09-21 ★★★ ELABORAT: zbyt obszerne opracowanie ★★★ ELABORAT: obszerne opracowanie zagadnienia ★★★ ELABORAT: opracowanie tyleż obszerne, co nudne ★★★ ELABORAT: długie, nudne opracowanie tematu ★★★ EPISTOŁA: żart.. Wpisz szukane "Definicja" lub pole litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!W naszym leksykonie szaradzisty dla hasła "obszerne opracowanie zagadnienia" znajduje się 1 opis do krzyżówek..

DUBBING.opracowanie zagadnienia.

przeróbka.. Krzyżówki mogą różnić się od siebie wielkością, stopniem trudności, wiekiem odbiorcy.W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła "obszerne, pisemne opracowanie zagadnienia" znajduje się 1 opis do krzyżówek.. Odpowiedz na proste pytanie "opracowanie zagadnienia" i przetestuj swoją wiedzę online.. Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.Hasło "pisemne opracowanie zagadnienia" posiada 2 definicje krzyżówkowe w słowniku.. Jeżeli znasz inne definicje dla hasła " zagadnienie dane do opracowania " możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w zakładce Dodaj nowy.Hasło "opracowanie" posiada 130 opisów krzyżówkowych w słowniku.. Definicje do hasła: adiustacja; analiza; artykuł; badanie; biografia; brudnopis; charakterystyka; czystopis; dokonanie; dysertacja; dysertacja, referat, traktat;dekoracyjne opracowanie lica muru kamiennego.. Krzyżówki mogą różnić się od siebie wielkością, stopniem trudności, wiekiem odbiorcy.Hasło krzyżówkowe "opracowanie zagadnienia przedstawione na piśmie lub wygłoszone w gronie zainteresowanych" w słowniku szaradzisty.. Jeżeli nie znasz prawidłowej odpowiedzi na to pytanie, lub pytanie jest dla Ciebie za trudne, możesz wybrać inne pytanie z poniższej listy.Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobą..

powtórne opracowanie, wykonanie czegoś z czegoś innego.

Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.Hasło do krzyżówki "odmienne opracowanie, wykonanie tego samego zagadnienia, projektu" w leksykonie krzyżówkowym W naszym słowniku szaradzisty dla hasła "odmienne opracowanie, wykonanie tego samego zagadnienia, projektu" znajduje się 1 odpowiedź do krzyżówki.Dział fizyki badający zagadnienia związane z energią; Pisemne opracowanie zagadnienia; Wymiana poglądów (ustna lub pisemna) na jakiś temat, wspólne roztrząsanie jakiegoś zagadnienia; Ogół prac pisemnych z zakresu danej nauki, specjalności, dotyczących jednego zagadnienia, tematu, dziedziny ; trendująca krzyżówkiKrzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobą.. Każde nowe znaczenie przed dodaniem do naszego słownika na stałe zostanie zweryfikowane przez moderatorów.Wygłaszane opracowanie zagadnienia.. Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła "obszerne opracowanie zagadnienia" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w zakładce Dodaj nowy.. pomysł projekt plan działaniaPISEMNE OPRACOWANIE DANEGO ZAGADNIENIA - 6 - 10 liter - Hasło do krzyżówki.. Pamiętaj, aby nowe definicje były krótkie i trafne..

opracowanie plastycznej i architektonicznej oprawy widowiska, filmu.

pisemne opracowanie zagadnienia - hasło do krzyżówki.znajomość zagadnienia ★★★ mariola1958: ANALIZOWANIE: badanie czegoś, roztrząsanie zagadnienia ★ bachaku1: SYMPLIFIKACJA: uproszczenie i spłycenie jakiegoś zagadnienia ★★★★ irbisp: TERMODYNAMIKA: dział fizyki badający zagadnienia związane z energią ★★★ BaJo: OPIS: pisemne objaśnienie ★★★ NAKAZ: pisemne polecenie z urzędu ★★★?. W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła "opracowanie zagadnienia przedstawione na piśmie lub wygłoszone w gronie zainteresowanych" znajduje się 1 opis do krzyżówek.. W naszym leksykonie szaradzisty dla hasła "zagadnienie dane do opracowania" znajduje się 1 odpowiedź do krzyżówki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt