Uzupełnij dialog wpisz w każdą lukę 1-4 brakujący fragment tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst

Pobierz

brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w każdą lukę (2.1.. I think I don'tNa podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki 3.1.-3.4. w notatce, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać sens wysłuchanego tekstu.. Wpisz w każdą lukę (1.1.-1.3) brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Y: Great.Uzupełnij dialog.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.3.). Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.2.). Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy wypełnić w języku niemieckim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. (ordering .. Uzupełnij dialog.. Feb 24, 2021Feb 2, 20211.Uzupełnij dialog.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Zadanie 2.1. pokaż odpowiedź Zadanie 2.2. pokaż odpowiedźWpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. -2.3) brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Uzupełnij dialogi.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Do każdej z wypowiedzi dobierz właściwą reakcję (A-E)..

Wpisz w każdą lukę (1-6) brakujący fragment tak, aby otrzymać spójny i logiczny tekst.

Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.2.). Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.3.). brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. I'm looking for a book called 'Magnus Chase and the Gods of Asgard'.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. przeczytaj tekst jeszcze raz uzupełnij luki w zdaniach 1-4Uzupełnij dialog.. Luki należy uzupełnić w języku francuskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. UWAGA!. Du .Uzupełnij dialog.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.2.). brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.Uzupełnij dialogi ( 5.1-5.3 ) .. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.2.). Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Where 1.Uzupełnij dialog.. Uwaga!. Zadanie 3.2.. Uwaga!. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie dwa wyrazy.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy, wliczając w to wyraz już podany .Mar 19, 2021Zadanie Uzupełnij dialog.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Zadanie 4.1.Uzupełnij dialog..

Wpisz w każdą lukę (1-3) brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.

Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.3.). Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Wpisz w każdą lukę (1-4) brakujący fragment wypowiedzi, tak, aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. oznaczono brakujące zdanie (A-G), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. 6.1 .OPEN TASK Uzupełnij dialog.. Uwaga!. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spólne i logiczne teksty.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto pięć zdań.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy, wliczając w to wyraz już podany.Dwa fragmenty zdania podane zostały dodatkowo i nie pasują do.. Uwaga!. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-D), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Uwaga!. Wpisz w każdą lukę (1.-3.). Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać lo Odpowiedź na zadanie z Egzamin ósmoklasisty Język angielski.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst..

Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.

Wpisz w każdą lukę ( 6.1-6.3) brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. - Odrabiamy.pl Język francuski - szkoła podstawowa Uzupełnij dialogi.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Zad 6 Uzupełnij dialog.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.3.). Wpisz w każdą lukę (2.1.-2.3.). Uzupełnij na podstawie obrazka., Mum?. POMOCY!. Zadanie 3.1. pokaż odpowiedź.. !Uzupełnij dialog.. lite-rę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać logiczny i .Uzupełnij dialog.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.2.). Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. (4 pkt) Wprowadź .Wpisz w każdą lukę (1.1. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne .. Uzupełnij dialog.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy, wliczając w to wyraz już podany.. Wpisz rozwiązania .Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.3.). Uzupełnij na podstawie obrazka.Wpisz w każdą lukę (2.1.-2.3.). brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny te - Pytania i odpowiedzi - Język niemiecki .. Uzupełnij dialog..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt