Tekst jaskółka uwięziona

Pobierz

Jaskółka czarny sztylet, wydarty z piersi wiatru.. Jak wyrok naw prostokąt.. Jaskółka błyskawica w kościele obumarłym.. Mamy dla Was prezent!. Wreszcie uśmiechnęła się szeroko.. Jeden raz pojawia się tekst Przeraża mnie ta chwila która jej wolność skradła po polsku.. "Jaskółka uwięziona" należy do jego największych przebojów, za który artysta zdobył Bursztynowego Słowika na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Sopocie oraz Nagrodę Dziennikarzy wraz z I miejscem Krajowego czytaj więcej.. Oczywicie od razu wydrukowałam tekst, odnalazłam nagranie, i nauczyłam się piewać, bo bardzo lubię piewać, Tak więc dzi polecam rtesk Jaskółki.NagrywajlubOdtwarzaj.. Jaskółka siostra burzy, żałoba fruwającaJaskółka czarny sztylet, wydarty z piersi wiatru Nagła smutku kotwica, z niewidzialnego jachtu Katedra ją złowiła w sklepienia sieć wysoką Jak śmierć kamienna bryła Jak wyrok naw prostokąt Jaskółka błyskawica w kościele obumarłym Tnie jak czarne nożyce lęk który ją ogarnia Jaskółka siostra burzy, żałoba fruwającaLotu swego nie zniży Nad łąki złotą plamą Przeraża mnie ta chwila, która jej wolność skradła Jaskółka czarny brylant Wrzucony tu przez diabła Na wieczne wirowanie Na bezszelestną mękę Na gniazda nie zaznanie Na przeklinanie piękna Na wieczne wirowanie Na bezszelestną mękę Na gniazda nie zaznanie Na przeklinanie piękna Na gniazda nie zaznanieJaskółka uwięziona Jaskółka czarny sztylet wydarty z piersi wiatru Nagła smutku kotwica z niewidzialnego jachtu Katedra ją złowiła w sklepienia sieć wysoką Jak śmierć kamienna bryła, jak wyrok naw prostokąt Jaskółka błyskawica w kościele obumarłym Tnie jak czarne nożyce lęk, który ją ogarnia Jaskółka siostra burzy, żałoba fruwającaTekst piosenki: Jaskółka czarny sztylet, wydarty z piersi wiatru Nagła smutku kotwica z niewidzialnego jachtu Katedra ją złowiła w sklepienia sieć wysoką Jak śmierć kamienna bryła Jak wyrok naw prostokąt Jaskółka błyskawica w kościele obumarłym Tnie jak czarne nożyce lęk, który ją ogarnia Jaskółka siostra burzy, żałoba fruwającaLotu swego zniży Nad łąki złotą plamą Przeraża mnie ta chwila, która jej wolność skradła Jaskółka czarny brylant Wrzucony tu przez diabła Na wieczne wirowanie Na bezszelestną mękę Na gniazda nie zaznanie Na przeklinanie piękna Na wieczne wirowanie Na bezszelestną mękę Na gniazda nie zaznanie Na przeklinanie piękna Na gniazda nie zaznanieJaskółka czarny sztylet, wydarty z piersi wiatru Nagła smutku kotwica, z niewidzialnego jachtu Katedra ją złowiła w sklepienia sieć wysoką Jak śmierć kamienna bryła Jak wyrok naw prostokąt Jaskółka błyskawica w kościele obumarłym Tnie jak czarne nożyce lęk który ją ogarnia Jaskółka siostra burzy, żałoba fruwającaAdam Kaczmarek - Jaskółka uwięziona - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk..

Poprawka tekstu.

Przeraża mnie ta chwila, która jej wolność skradła.Jaskółka czarny sztylet, wydarty z piersi wiatru Nagła smutku kotwica, z niewidzialnego jachtu Katedra ją złowiła w sklepienia sieć wysoką Jak śmierć kamienna bryła Jak wyrok na prostokąt.. Jaskółka błyskawica w kościele obumarłym Tnie jak czarne nożyce lęk który ją ogarnia Jaskółka siostra burzy, szałowa fruwającaAbout Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators .jaskółka błyskawica w kościele obumarłym tnie jak czrne nożyce lęk który ją ogarnia a c e g a jaskółka siostra burzy, żałoba fruwająca ponad głowami ludzi w których troska się błąka jaskółka znak podniebny jak symbol nieuchwytna d zwabiona w chłód katedry chrzest bogai modlitwa nie przetnie białej ciszy pod chmurą ołowianą lotu swego nie zniży …Tekst piosenki: Jaskółka czarny sztylet, wydarty z piersi wiatru Nagła smutku kotwica, z niewidzialnego jachtu (Na wieczne wirowanie, na bezszelestną mękę) Katedra ją złowiła w sklepienia sieć wysoką Jak śmierć kamienna bryła Jak wyrok naw prostokąt..

— Uwolnij mnie.Dodany tekst.

— Wzięła wolumin z rąk Jeremiego i otworzyła na wspomnianej stronie, palcem wskazując wypisany na dole tekst.. W ocenach większości jury utwór zasługiwał na 2 punkty z pięciu możliwych.. Jaskółka błyskawica w kościele obumarłym Tnie jak czarne nożyce lęk, który ją ogarnia.Ponad głowami ludzi, w których się troska błąka.. Jaskółka znak podniebny jak symbol nieuchwytna.. Stan Borys to legenda polskiej muzyki.. Nagła smutku kotwica, z niewidzialnego jachtu.. Potrzeba duchowej wolności, swobody.. Archiwum tekstów - Maj 2022 - Kwiecień 2022 - Marzec 2022 - Luty 2022 - Styczeń 2022 - Grudzień 2021 .. Jaskółeczka uwięziona!. Tnie jak czarne nożyce lęk który ją ogarnia.Złapałem za tekst, skłoniłem autora do poważnych cięć i tak powstała "Jaskółka uwięziona .. To był bardzo "niepolityczny" tekst, ale w końcu się zgodzili.. Uzupełniona metryczka.. A od stycznia także na Apple .Najczęściej pojawiające się teksty w piosence Jaskółka uwięziona: Dwa razy pojawia się tekst Na gniazda nie zaznanie na przeklinanie piękna po polsku.. Jaskółka błyskawica w kościele obumarłym Tnie jak czarne nożyce lęk, który ją ogarnia.. 1 Jaskółka uwięziona Lyrics Jaskółka czarny sztylet, wydarty z piersi wiatru Nagła smutku kotwica, z niewidzialnego jachtu Katedra ją złowiła w sklepienia sieć wysoką Jak śmierć kamienna bryła Jak.Jaskółka uwięziona Jaskółka czarny sztylet wydarty z piersi wiatru Nagła smutku kotwica z niewidzialnego jachtu Katedra ją złowiła w sklepienia sieć wysoką Jak śmierć kamienna bryła, jak wyrok naw prostokąt Jaskółka błyskawica w kościele obumarłym Tnie jak czarne nożyce lęk, który ją ogarnia Jaskółka siostra burzy, żałoba fruwającaTekst piosenki: Jaskółka czarny sztylet, wydarty z piersi wiatru Nagła smutku kotwica, z niewidzialnego jachtu Katedra ją złowiła w sklepienia sieć wysoką Jak śmierć kamienna bryła Jak wyrok naw prostokąt..

Tej, z której wyleciała jaskółka?

Krnąbrność miała zostać ukarana.. Au!Ostatnio zafascynowała mnie pisoenka Stana Borysa, "Jaskółka uwięziona".. Zwabiona w chłód katedry przestroga i modlitwa.. Katedra ją złowiła w sklepienia sieć wysoką.. #lata 70.. Już dziś znajdziesz naszą playlistę Legendy Polskie Allegro na Tidal i Spotify!. Lotu swego nie zniży nad łąki złotą plamą.. — Już wiem!. Jaskółka!. Dodany TAG.. Nie przetnie białej ciszy pod chmurą ołowianą.. Jak śmierć kamienna bryła.. Szczerze mówiąc zadrżałam gdy ją usłyszałam.. No nie do końca.. Na.Pusty kościół, powybijane okna, ogólne zaniedbanie i te obijające się o resztki okien ptaki.. Zobacz słowa utworu Jaskółka uwięziona wraz z teledyskiem i tłumaczeniem.Stan Borys - Jaskółka uwięziona Tekst piosenki Jaskółka uwięziona Jaskółka czarny sztylet, wydarty z piersi wiatru Nagła smutku kotwica, z niewidzialnego jachtu Katedra ją złowiła w sklepienia sieć wysoką Jak śmierć kamienna bryła Jak wyrok naw prostokąt.. Złapałem za tekst, skłoniłem autora do poważnych cięć i tak powstała "Jaskółka uwięziona".. I oto opowiada mi o tym, co było we mnie.. I melodia, i tekst, i wykonanie, bardzo mnie podekscytowało..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt