Quizizz o psie który jeździł koleją

Pobierz

admin, śr., 11/12/2008 - 17:38.. Sprawdzimy, czy przeczytaliście lekturę "O psie, który jeździł koleją" :)O psie, który nie jeździł koleją.. Od czego Lampo miał złamane dwa żebra i nogę: · wpadł pod pociąg; · został zakleszczony przez drzwi wagonu; · został pogryziony przez inne psy.Quiz (Milionerzy) - O psie, który jeździł koleją; Quiz - O psie, który jeździł koleją; Wykreślanka - O psie, który jeździł koleją; Uzupełnij zdania brakującymi wyrazami; Kolejność wydarzeń - O psie, który jeździł koleją; Transport lądowy; Polska kolej; Krzyżówka - Transport; Zrób to sam.. O psie który jeździł koleją - przetestuj swoją wiedzę.. Przekonaj się, rozwiązując nasz quiz!Odpowiedz na wszystkie pytania!. Pamiętaj, że widget używa anonimowych ciasteczek("cookies"), o czym masz obowiązek poinformować osoby odwiedzające stronę z widgetem.O psie, który jeździł koleją - Quiz.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. W jakiej miejscowości mieszkał zawiadowca: Q.. Jakim sposobem pies dotarł na tę stację kolejową: Q.. Czas na odpowiedź: 10sekund.. Pies, który czekał" to książka autorstwa Lluisa Pratsa, którą z hiszpańskiego przełożyła Agnieszka Pohl.. Autorem książki ,,O psie, który jeździł koleją" jest: Q.. Ktoś kiedyś powiedział, że chłopaki nie płaczą… widać nie znał historii Hachiko, psa, który czekał.. W razie problemów, napisz do nas!.

Przewiń.O psie, który jeździł koleją.

Zawiera wszystkie powyższe pytania.. a) Marittima b) Marittia c) Morittima d) Merittima 3) Kto nazwał psa Lampo?Sprawdź znajomość książki "O psie, który jeździł koleją".. Dlaczego po całym kraju rozeszła się wieść o cudnym psie: a) był niesamowicie mądrym psem; b) był jedynym psem- pracownikiem kolei; c) podróżował koleją do różnych miast.. Jeśli uważasz, że którykolwiek z materiałów zamieszczonych na kanale narusza Twoje prawa autorskie, proszę niezwłocznie napisz do mnie na adres: tatam.o psie który jeździł koleją w kategorii Książki o psie który jeździł koleją w kategorii Literatura o psie który jeździł koleją w kategorii Dla dzieciKup o psie który jeździł koleją w kategorii Literatura dziecięca taniej na Allegro.pl - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.O psie, który jeździł koleją to piękna opowieść o przyjaźni psa z człowiekiem.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. 1) Podaj autora książki "O psie, który jeździł koleją" a) Radosław Pilarski b) Roman Pisalski c) Robert Wisarski d) Roman Pisarski 2) Podaj nazwę stacji, na którą przybył pies.. Witaj na moim quizie!. Jak dobrze znasz niesamowitą i wzruszającą historię podróżującego psa?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy..

0%O psie, który jeździł koleją.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Mam dla was test o psie który jeździł koleją,potrafisz?. Jakim sposobem pies dotarł na tę stację kolejową: Q. Rozpocznij test.. W jakiej miejscowości mieszkał zawiadowca:34 Questions Show answers.. Wstaw ten quiz na stronę lub bloga.. 2011-10-16 20:17:42 Podacie streszczenie z książki pt. O psie który jeździł koleją ?. Po raz kolejny przekonujemy się jak wielka jest wierność psa i jego miłość do ludzi, którzy otaczają go opieką, do jego rodziny.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. W jakim kraju europejskim toczy się akcja książki: Q. Lampo jest wiernym towarzyszem zawiadowcy, zawsze do niego wraca, gdziekolwiek by nie był.. Dodatkowo wydawnictwo Zaklęty Papier wzbogaciło swoje wydanie o niezwykłe ilustracje Zuzanny Celej.9.. I. Włochy porównane do buta z wielką cholewą ze względu na kształt jaki przyjmują na mapie.. Doświadczenie - CiuchciaWięcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Jak nazywa się miejscowość, w której na stacji kolejowej toczy się akcja: Q. Zawiadowca odwdzięcza mu się miłością i troską (np. leczy psa po jego trudnym powrocie z Sycylii).Dlaczego po całym kraju rozeszła się wieść o cudnym psie: · był niesamowicie mądrym psem; · był jedynym psem- pracownikiem kolei; · podróżował koleją do różnych miast..

U góry znajdziesz quiz O psie który jeździł koleją.

1) Podaj autora książki "O psie, który jeździł koleją" a) Radosław Pilarski b) Roman Pisalski c) Robert Wisarski d) Roman Pisarski 2) Podaj nazwę stacji, na którą przybył pies.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Darmowy quiz: Sprawdź znajomość książki "O psie, który jeździł koleją" w kategorii Dla dzieciSprawdzimy, czy przeczytaliście lekturę .. Jak zawiadowca nazwał psa: Q.. Opis pięknych włoskich miasteczek i .O psie, który jeździł koleją na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Brakuje odpowiedzi.. Część 1.. 2011-03-16 19:21:30 polski krzyżówka o psie który jeździł koleją 2017-03-20 17:41:18"O psie, który jeździł koleją" to wspaniała lektura dla młodego czytelnika, prostym językiem, który nie sprawia trudności w zrozumieniu, o czym jest mowa.. Czy kolejarz zabrał psa do domu:Jak dobrze znasz lekturę O psie który jeździł koleją | sameQuizy.2.. Translator Polsko Niemiecki - Niemiecko Polski - darmowe tłumaczenie tekstów..

2012-06-13 14:05:57 O psie który jeździł koleją .?

Witaj na stronie Quizz.pl.. O psie, który jeździł koleją - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury O psie, który jeździł koleją.. Jak nazywa się miejscowość, w której na stacji kolejowej toczy się akcja: Q.. Gdzie był prawdziwy dom psa, do którego wracał: a) stacja Marittima; b) buda na podwórku zawiadowcy; c) nie miał stałego domu, bo ciągle go zmieniał.. 11.Uwaga!. Opowiadanie "O psie, który jeździł koleją" to pełna przygód historia kundelka, jest to lektura w 3 klasie podstawówki.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z lektury..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt