Opis odcinków zakochani po uszy

Pobierz

Udostępnij.. Monika zgłasza policji kradzież telefonu, szybko okazuje się, że sprawcą jest Radek.. Komentuj.. Wierzy w obietnicę byłego męża, że z pomocą terapii będzie leczył .Zakochani po uszy Odcinek 373 / Zakochani po uszy.. Udostępnij.. Policjanci zabierają lekarza na komisariat, a pani Jola .Zakochani po uszy Odcinek 382 / Zakochani po uszy.. Tymon (Patryk Pniewski), Klaudia .. Paula jest bardzo podekscytowana zbliżającym się ślubem z Kubą.Zakochani po uszy odc.. Rok produkcji: 2021 Czas trwania: 22 min Kategoria: 12+ Data publikacji: 2021-08-18 21:08.. Odcinek 392.. Rok produkcji: 2021 Czas trwania: 22 min Kategoria: 12+ Data publikacji: 2021-07-27 21:09.. Udostępnij.. Pewnego dnia otrzymuje życiową.. - swiatseriali.interia.plZakochani po uszy odcinek 168 - opis, streszczenie: Piotr chce mieć dziecko z Asią.. Rok produkcji: 2021 Czas trwania: 22 min Kategoria: 12+ Data publikacji: 2021-07-07 21:09.. Asia i Piotr spotykają się przypadkiem po latach.. Komentuj.. Karolina postanawia dać Marcelowi kolejną szansę.. 382: streszczenie Karolina, dla dobra dziecka, decyduje się dać Marcelowi szansę i być z nim.. Ona przeżywa bolesne rozstanie, a on jest w związku.. Oli trudno jest w to uwierzyć.Zakochani po uszy odcinek Zakochani po uszy / 1.. Autor: TVN Zakochani po uszy odcinek 142.. Komentuj.. Zachęcony tym Antek stara się zeswatać Michała i Hankę, ale ten pomysł nie jest najlepszy.Zakochani po uszy odc..

Kiedy emisja ostatnich odcinków?

Od dłuższego czasu wiadomo, że sezon 5 jest ostatni.. Joanna jest weterynarzem.. Martwi się jednak, czy dadzą radę wraz z Tomkiem.. więcej.. On, syn cenionej profesor stomatologii, z dobrej krakowskiej rodziny, spędzał beztroskie wakacje nad jeziorem; ona, dziewczyna z Nowej Huty, dorabiała pracując w lokalnej karczmie.W najbliższych dniach można obejrzeć następujące odcinki serialu Zakochani po uszy: 394, 395 i 396.. Odcinek 391.. Asia i Piotr poznali się 10 lat temu jako nastolatkowie i zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia.. 396: streszczenie Dzień ślubu Pauli i Kuby!. Dziewczyny składają sobie nawzajem obietnicę, że już nigdy.. więcej.. Autor: TVN Zakochani po uszy odcinek 204.. Asia (Katarzyna Grabowska), Piotr (Michał Meyer .Zakochani po uszy, odcinek 204 - opis, streszczenie: Tymon wmawia Soni, że ma zaniki pamięci.. Widzowie szukający Zakochani po uszy 397 i 398 będą bardzo rozczarowani.. Niestety będzie to ostatni odcinek.. Najnowsze aktualności, programy TVN, program TV, wideo, odcinki online!Zakochani po uszy odc.. Joanna otwiera gabinet weterynaryjny w kamienicy, gdzie Piotr prowadzi praktykę dentystyczną.Znajdziesz tu newsy, opisy, streszczenia, zdjęcia, wywiady i gorące dyskusje na forach.. Rok produkcji: 2021 Czas trwania: 22 min Kategoria: 12+ Data publikacji: 2021-08-09 21:16..

Bartek i Tamara w końcu są razem, zakochani i szczęśliwi.

385: streszczenie.. Adrianna i Michał dopełniają w kancelarii Dariusza formalności związanych z inwestowaniem w firmę kosmetyczną.. Komentuj.. Wkrótce do Krakowa mają przyjechać Asia i Piotr z dziećmi, co wzbudza euforię Haliny.. Natalia czuje się doskonale w bistro.. Tymon boi się, że Kacper, nowy znajomy Soni, będzie chciał zastąpić ojca jego synkowi.Odcinek 380 (Sezon 5) Joanna i Piotr spotykają się przypadkiem po latach.. Czują, że ich miłość powinna być tą najważniejszą i .Zakochani po uszy Odcinek 395 / Zakochani po uszy.. Cieszy się, że odzyskała przyjaciółki.. Tymon, mimo sprzeciwu Bartka, organizuje zaręczyny brata i Tamary, których z pewnością nigdy nie zapomną.Opis.. Udostępnij.. Zbliża się również ślub Pauli i Kuby.. Daje się przekonać, że będący seksoholikiem mężczyzna pójdzie na terapię..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt