Marzena imię znaczenie

Pobierz

Angażuje się w działanie będąc jednocześnie sumienną i słowną.. ZDROBNIENIA IMIENIA MARZENA.. Imię to nosi dziś 127 390 Polek (w 2001 r. - 132 854), w formie Marzenna zaś - 7341 (w 2001 r. - 7842).. Żyje trochę na uboczu, z dala od światowego gwaru i towarzystwa.. Numerologiczne Marzena to wibracja liczby siedem, co charakterystyczne jest dla marzycieli, wizjonerów, poetów i myślicieli.Imię Marzena powstało prawdopodobnie od zdrobnienia Małgorzaty, ewentualnie Marty lub Marii.. Niestety, ma też słabość do ulegania słomianemu zapałowi.. Jest odważna i nigdy się nie załamuje.. Marzena lubi się uczyć i często ucieka w świat książek.. Nie potrafi długo usiedzieć w miejscu, prowadząc aktywny tryb życia.Marzena.. Zdaniem astrologów Marzeny należą do osób nieśmiałych i wrażliwych.. Zresztą rzadko ponosi życiowe porażki.Imię Marzena powstało prawdopodobnie od zdrobnienia Małgorzaty, ewentualnie Marty lub Marii.. Charakter Osoby noszące to imię z reguły są nieśmiałe i wrażliwe.. Lubi marzyć, jest też dosyć sentymentalna, lubi gromadzić wokół siebie różne pamiątki.. Marzena ma silne poczucie niezależności i krępują ją wszelkie więzy, mimo to odnajdzie się w roli.. Życie towarzyskie.. Jej liczbą jest 7, wskazująca na skłonność do mistycyzmu i natchnień.. Znaczenie imienia i nazwiska, pochodzenia, zgodności imienia i nazwiska Marzena Senta..

Nie jest zbyt towarzyska.MARZENA - znaczenie imienia.

Mimo że często są obdarzone talentami artystycznymi, rzadko zostają gwiazdami.. Marzena: imieninyOsoby noszące imię Marzena w dzieciństwie tworzą dobre relacje z innymi ludźmi.. XX wieku.. żyją więc zwykle nieco na uboczu, z dala od światowego gwaru.. W pierwszej kolejności trzeba powiedzieć o tym, że kobieta o tym imieniu jest tajemnicza, nigdy nie mówi otwarcie o sobie, sprawia wrażenie, jakby ukrywała wielki sekret, dlatego wszyscy dookoła są zaintrygowani jej osobą.Imię Marzena według astrologów i numerologów imię to jest odpowiednie dla urodzonych pod znakiem Ryb, Raka, Wodnika, Byka, Koziorożca.. .Marzena ZNACZENIE IMIENIA MARZENA.. Nie ma związku ze słowiańską Marzanną, chociaż imieniny też ma wiosną.. Inne formy Maja, Maniusia, Marusia, Maruszka, Marutka, Maryjka, Marzena, Miriam, MarciaMarzena to imię słowiańskiej bogini, która symbolizuję śmierć i zimę.. Bardzo.. Jednak wiele.Znaczenie imienia Marzanna.. imię pochodzenia czeskiego będące prawdopodobnie zdrobniałą formą imienia Maria lub Małgorzata.. Wierna swoim ideałom, które z konsekwencją realizuje.. Cechuje ją oryginalność, niecierpliwość i impulsywność.. Jej bliscy podziwiają jej zrównoważenie, z jakim podchodzi do absolutnie wszystkich spraw, nawet najważniejszych kwestii jej życia i nie .Znaczenie imienia Marzena Marzena to kobieta, która twardo stąpa po ziemi i w każdej sytuacji potrafi zachować zdrowy rozsądek..

Mają mnóstwo ulubionych zakątków, pamiątek, melodii i innych szczegółów, które pobudzają ich fantazję ...Marzena - znaczenie i pochodzenie imienia.

Nieodpowiednie dla Baranów, Lwów i Strzelców.. Nie są przesadnie towarzyskie; zachowują się tak, jakby chroniły swoją intymność i odrębność .Znaczenie imienia Marzena Marzena to kobieta bardzo pogoda, pozytywnie nastawiona do świata.. Można je tłumaczyć na dwa sposoby: "być pięknym", lub "ukochanym przez Jahwe".. Ma dobre serce, co niestety często bywa też wykorzystywane przez najbliższe otoczenie.. Trzyma się jednak trochę na uboczu, ale nie stroni.. Praca i kariera zawodowa.. Nie są przesadnie towarzyskie, chronią swoją intymność.Marzena - imię żeńskie, które powstało najprawdopodobniej jako zdrobnienie Małgorzaty lub Marzanny.. Marzena pomimo młodego wieku nigdy nie traktuje ludzi powierzchownie.. Do tego jest perfekcjonistką tryskającą energią i podejmującą wiele inicjatyw na raz.. wiecej o imieniu Marzena ».. Mimo swojemu ogromnemu talentowi i umiejętnościom Marzena często ulega słomianemu zapałowi.Znaczenie imienia Marzena.. Wszystkie usługi online.Marzena.. Marzena jest kobietą bardzo twardo stojącą na ziemi.. Skorzystaj z naszego imiennika.. Źródło imienia bogini lub demona wywodzi się z praindoeuropejskiego rdzenia mar-, mor-, które oznacza śmierć.. Bardzo ambitna, pragnie być we wszystkim jak najlepsza.. Istnieje możliwość, że zdrabniano tak Martę lub Marię..

Marzena to rzadko spotykane imię damskie, najprawdopodobniej zdrobnieniem imienia Małgorzata lub Marzanna o czym może dowodzić średniowieczny ...Marzena - znaczenie imienia.

Znane osoby o imieniu Marzena : Marzena Broda - pisarka i poetka.. Nie są przesadnie towarzyskie, chronią swoją intymność.. Marzena imieniny obchodzi 26 kwietnia .. Ta kobieta potrafi zagadać i ma w zanadrzu wiele ciekawych opowieści.0.03% dziewczynek urodzonych po 2004 roku ma na imię Marzena.. W niekorzystnych dla siebie warunkach Marzena więdnie jak kwiat bez wody.. To kobieta o pogodnym usposobieniu i pozytywnie nastawiona do świata.. W przenośni oznacza być pięknym, wspaniałym, kochanym przez Jahwe.. U osób noszących to imię doceniana jest mądrość i umiejętność trafnego osądu sytuacji.Numerologia imienia Marzena.. IMIENINY MARZENY.. Jej dobre serce często bywa wykorzystywane przez rodzinę i przyjaciół.Co znaczy Marzena?. Imię pochodzenia hebrajskiego.. Marzeny żyją więc zwykle nieco na uboczu, z dala od światowego gwaru.. Znaczenie imienia Marzena Rodzina i miłość.. Jest ambitna i jest perfekcjonistką.. Marzena Chełminiak - dziennikarka radiowa.Mam na imię Marzena moi znajomi mówią na mnie Mazia:) ~Mazia marzenka: 2010-06-30 01:26:30: Kocham cie Marzenko,żałuje że niejesteśmy już razem,ale niedarady choć bym bardzo chciał.. Jest raczej małomówna i bardzo wrażliwa na otoczenie.. Jest ambitna i lubi się uczyć, stroni od gwaru.. Imię to jest prawdopodobnie staropolskim zdrobnieniem imienia Małgorzata..

... bardzo ciekawe znaczenie i jak dla mnie to sie sprawdza i to bardzooo.. ~Marzenkaa marzenka: 2009-11-08 13:24:40: bardzo ciekawe znaczenie i jak dla ...Marzena to kobieta odpowiedzialna, zrównoważona, rozsądna i odważna.

Marzena to imię będące zdrobnieniem imienia Małgorzata, które z kolei ma swe korzenie w języku greckim.. Nie są przesadnie towarzyskie; zachowują się tak, jakby chroniły swoją intymność i odrębność przed wścibskim okiem.. Ceni swoją prywatność i chroni ją przed wścibskimi osobami.. Wyróżnia się przede wszystkim swą wielką odpowiedzialnością, a także tym, iż w każdej sytuacji potrafi zachować zdrowy rozsądek.. We wszystkim co robi chce być najlepsza, aby sobie udowodnić, na jak wiele ją stać.. Jest niecierpliwa, impulsywna, często ma słomiany zapał.. Jak imię to brzmi w innych językach?. Znaczenie imienia Marzena Pragnie kierować innymi i dominować nad otoczeniem.. To kobieta wielu talentów, ale nie każdemu będzie dane je poznać.. To imię obdarza naturą towarzyską.. W polskich dokumentach pojawiało się już w XIII w.. Dobre imię dla numerologicznych programów 2,3,4,6,7,8,9.. W Polsce imię Marzena jest datowane już na czasy średniowiecza, choć swoją największą popularność zdobyło nieco później, ponieważ w XX w. Marzena jest urodzoną optymistką, wesołą, słynącą .. Ma ogromną zdolność przyswajania nowych informacji.. Jaka jest Marzena?. Planeta Neptun Kamień Kocie okoImię Marzena Marzena M Imię pochodzenia hebrajskiego.. W dzieciństwie widoczne jest zainteresowanie otaczającym światem.. Wychodzi obronną ręką z niejednej opresji życiowej.Co oznacza imię Marzena?. Marzena to najczęściej roześmiana gaduła, która z natury jest obdarzona dobrym sercem.. Liczba imienia Marzena wynosi SIEDEM, co jednak kojarzy się z marzeniami i nocnymi marami, gdyż siódemka jest liczbą ludzi natchnionych i wrażliwych, mających skłonności do mistycyzmu i zanurzania się w swoich prywatnych światach, pełnych tajemnic i marzeń.. Niewykluczone, że może być również zdrobnieniem imion Marta i Maria.. Marzena nie epatuje życiem osobistym, ale też nie stroni od ludzi.. W polskich dokumentach pojawiało się już w XIII w. Marzena to zdrobnienie od imienia Małgorzata.. Kiedy Marzena obchodzi imieniny.. Pojawia się już XIII wieku, ale najpopularniejsze było w latach 60. i 70.. Nie są przesadnie towarzyskie, chronią swoją intymność.Imię Marzena pochodzi z języka hebrajskiego i oznacza osobę piękną, umiłowaną przez Boga.. Zawsze pogodna i pozytywnie nastawiona do świata.. Zdaniem astrologów Marzeny należą do osób nieśmiałych i wrażliwych.. Potrafi zjednywać sobie ludzi, ale biada temu, kto nadepnie jej na odcisk..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt