Naprawa aplikacji zdjęcia windows 10

Pobierz

Na stronie, która zostanie otwarta, wybierz opcję Napraw, jeśli jest dostępna.Aby ustalić, czy system Windows może naprawić ten problem, zamknij aplikację komputerową, która jest rozmazana na głównym ekranie, a potem jeszcze raz ją uruchom.. Przewiń listę do pozycji Microsoft Photos i wybierz ją 4.. Wcisnąć "Windows + S" i wpisać "PowerShell.". Wypróbuj inną przeglądarkę zdjęć Wniosek Share this post!. Kliknij Naprawzakończ, napraw lub zresetuj aplikację zwykle aplikacja zdjęcia ulega awarii z kilku typowych przyczyn, takich jak nieprawidłowe procesy systemowe, stara pamięć podręczna danych lub uszkodzone pliki programów.. Uruchom narzędzie do rozwiązywania problemów z aplikacją Sklep Windows 4.. Otwórz Opcje systemu Windows, naciskając Win + I lub kliknij " Rozpocznij " na ikonę koła zębatego.. Spróbuj użyć narzędzia do rozwiązywania problemów z apliakcjami znajdziesz go tutaj.. Podążaj ścieżką " Aplikacje "→" Aplikacje i funkcje ".. Naprawa: Wskazane jest, aby naprawić aplikację w przypadku, gdy obrazy nie zostaną pokazane, ponieważ możliwe jest, że te opcje pomogą nam ponownie je wizualizować.Sep 15, 2020Metody naprawy uszkodzonego kalkulatora w systemie Windows 10.. Kliknij na " Zaawansowane opcje "link.. Krok 4: Napraw aplikację Zdjęcia 1.. Jeśli aplikacja nadal jest zamazana, możesz spróbować użyć innego ustawienia zgodności wysokiej rozdzielczości dla tej aplikacji zamiast okna Zezwól systemowi Windows na naprawienie aplikacji, aby nie było to ustawienie rozmyte.W celu naprawy aplikacji proszę spróbować wykonać następujące kroki: 1..

Pojawi się lista zainstalowanych w komputerze aplikacji.

Kliknąć drugim przyciskiem na "PowerShell" i wybrać opcję "Uruchom jako Administrator.". Zresetuj Microsoft Store 3.. Brak aplikacji Zdjęcia w systemie Windows 10?Jak naprawić lub zresetować aplikację Zdjęcia w systemie Windows 11/10?. Tu, na tej liście, powinny znajdować się wszystkie aplikacje, również te uszkodzone.Mar 24, 2022Dec 14, 2020Dec 21, 2021Dec 5, 2021Sep 14, 2021Dec 6, 2021 Przewiń w dół i kliknij " Resetowanie "w sekcji Resetuj Zobaczysz komunikat ostrzegawczy, kliknij " Resetowanie " jeszcze raz.. Windows zresetuje teraz aplikację do zdjęć.. Kliknij prawym przyciskiem myszy menu Start 2.. Teraz kliknij opcję menu z trzema kropkami i naciśnij Opcje zaawansowane.. Instalujemy aplikację z poziomuSklepu Windows, a następnie ponownie uruchamiamy komputer.. Znajdź "Zdjęcia" na liście Aplikacje i funkcje i wybierz je.. Drugi to wykorzystanie poleceń dostępnych w PowerShellu, który powinien zadziałać z każdą wersją Windows 10.. Naprawa z .Aplikacja Zdjęcia zawiesza się w systemie Windows 10 Import zdjęć nie działa w systemie Windows 10.. Następnie przewiń w dół i naciśnij przycisk Resetuj, aby zresetować aplikację Microsoft Photos.. na szczęście system windows 10 oferuje szereg opcji, których można użyć do łatwego rozwiązania wszystkich tych problemów.Sep 10, 2020By zreinstalować aplikację Zdjęcia, powinieneś: 1..

**Naprawa aplikacji zdjęcie Przejdź do ustawień i wybierz "Aplikacje i funkcje".

Otwórz aplikację Ustawienia Wybierz aplikację z paska bocznego Kliknij kartę Aplikacje i funkcje Następnie kliknij menu z trzema kropkami obok aplikacji Zdjęcia Wybierz opcje zaawansowane Kliknij Napraw lub ResetujPo zresetowaniu aplikacja Zdjęcia powinna działać i nie powodować żadnych problemów.. Po odinstalowaniu Zdjęć przechodzimy do Sklepu Windows i tam odnajdujemy aplikację Zdjęcia Microsoft.. Po zresetowaniu zobaczysz znacznik wyboru tuż obok przycisku Reset.. Zrestuj aplikację Kalkulatora.. Zarejestruj ponownie aplikacje systemu Windows 10 poprzez PowerShell'a.. Zainstaluj dostępne aktualizacje.Feb 15, 2022Aby zresetować aplikację Zdjęcia w systemie Windows 11/10, otwórz Ustawienia i przejdź do Aplikacje > Aplikacje i funkcje, a następnie wybierz Zdjęcia Microsoft.. Upewnij się czy system jest zaktualizowany oraz, że nie ma dostępnych aktualizacji aplikacji Sklepie Windows.. Możesz również spróbować zresetować aplikację Zdjęcie, jeśli to pomoże.Brak aplikacji Zdjęcia w systemie Windows 10?. To wszystko.Pojawi się nowe okno, w którym możemy zobaczyć różne opcje, które możemy wykonać, zgodnie z tą, która nam odpowiada.. Przejdź do Aplikacje i funkcje 3.. Jednak nawet jeśli otrzymujesz takie komunikaty o błędach, nie musisz panikować, ponieważ możliwe jest naprawienie problemu z awarią aplikacji Zdjęcia w systemie Windows 10.Jak naprawić zdjęcia systemu Windows 10, jeśli nie otwierają się lub nie ładują się zbyt wolno?.

4.Gdzie w miejscu NAZWA PACZKI wklejamy pełną nazwę paczki aplikacji Zdjęcia, skopiowanej wcześniej.

Zainstaluj ponownie aplikację Zdjęcia w systemie Windows 10 2.. Następnie kliknij Opcje zaawansowane 5.. Na szczęście problem można rozwiązać na kilka sposobów.. Uruchom skan SFC.. To wszystko!Aplikacja Zdjęcia dostępna w Windows 10 ma denerwującą cechę do psucia się i wyświetlania komunikatu nieprawidłowa wartość dla rejestru.. Następnie przejdź w ustawieniach do zakładki "Aplikacje" i wybierz z menu bocznego sekcję "Aplikacje i funkcje".. Teraz zdjęcia będą działałybez problemów.Wybierz pozycję Start > Ustawienia > Aplikacje > Aplikacje i funkcje.. Aby odinstalować jedną z domyślnych aplikacji Windows 10 musimy użyć Windows PowerShell, więc otwieramy pasek narzędzi z uprawnieniami administratora i uruchamiamy polecenie Uzyskaj -AppxPackage -AllUsers ten.Wejdź do menu Start i wybierz opcję "Ustawienia"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt