Do jakiej partii mi najbliżej

Pobierz

Kochani, każdy z nas był kiedyś w takiej sytuacji, że siedzisz na imprezie rodzinnej, wujas po lewej polewa ci wódę, wujas po prawej częstuje octem z ogórków i wtedy na pufie przysiada się trzeci wujek, który czule łapie cię za ryj i mówi: "Ty, Sebastian, lepiej mi powiedz, na kogo ty właściwie głosujesz".Skocz do zawartości.. 17 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Zaloguj się!. Co sądzisz o kompromisie aborcyjnym?Możesz porównać ze sobą kilka najważniejszych europejskich partii, m.in. Europejską Partię Ludową czy Socjalistów i Demokratów.. Tworzymy społeczność rodziców.. Państwo powinno prowadzić kampanie pro przedsiębiorcze/pro ekonomiczne.Do której partii jest Ci najbliżej?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. red. 20 kwietnia 2017, 11:34 archiwum PPG.. Czy rozpoznasz kim zainspirowany jest ten makij.Do której partii z Symulatora Sejmu jest Ci najbliżej?. Pytania .. Więcej informacji Podam je tutaj według mojego .Moja partia to: PRALKA-tylko ona w 100% wykona swoj program bez zadnych obietnic a jak mie sie nie spodoba jej praca, to w kazdej chwili moge wylaczyc, bo mam na to wpyw, dlatego glosuje na PRALKE .LATARNIK WYBORCZY, CZYLI DO KTÓREJ PARTII CI NAJBLIŻEJ .. Który nawyk Cię niszczy?. Witaj!. Musisz się zarejestrować zanim będziesz mógł dodawać posty: kliknij powyższy link, aby się zarejestrować..

9.Do której granicy masz najbliżej?

tak z ciekawosci.. Jestem za jak najmniej ograniczona wolnoscia ludzi, jestem tolerancyjna dla mniejszosci (geje i lesbijki, inne nacje, itp), jak na razie nie popieram dzialan zadnej partii politycznej, chcialabym zeby Polska byla bardziej niezalezna.Która partia jest najbliższa Twoim poglądom?. Popieram większe opodatkowanie korporacji np. Google, Facebook.. Szkoła - zapytaj eksperta (1540) Szkoła - zapytaj eksperta (1540) Wszystkie (1540) Język angielski (815) Język polski (373) Matematyka (352) Biznes i .Weź udział w ankiecie Do której partii prawicowej jest Ci najbliżej?. Czy popierasz legalizację związków partnerskich dla homoseksualistów?. O sto miejsc w Senacie walczy 280 kandydatów.Zobacz 4 odpowiedzi na pytanie: Do, której partii jest mi najbliżej ?. Zarejestruj się; Zapisz się do newslettera .Sprawdź, do której partii ci najbliżej.. Log InNajlepsze "kompasy" polityczne - czyli jestem liberałem czy konserwatystą?. Do której partii aktualnie Ci najbliżej ?. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. zanonimizowany789944.. Pytania .. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie ..

Do której partii aktualnie Ci najbliżej ?

Społeczna gospodarka rynkowa jest dobra.. Bliżej mi do Karola Marksa niż do Adama Smitha.. Udostępnij.. Każdy z nas wiele razy zastanawiał się, do jakiej doktryny politycznej jest mu najbliżej.. Skomentuj.. Możesz podzielić się z innymi informacją o tym jak minął Ci dzień, zapytać o radę czy po prostu porozmawiać.Nov 10, 2020 HELLCASE Kod:antoni G4SKINS Kod:antoni KEY.Do której partii ci najbliżej?. Dodaj komentarz: Udostępnij: Odpowiedz na 21 pytań i sprawdź, z którą partią startującą w wyborach .No ale mimo wszystko UPR też mi wyszło w tym, do której partii mi najbliżej, nie patrząc na globalny ranking, więc też coś nie tak.. Przekonajmy się!. .Dzisiejsze posty; Lista użytkowników; Forum; Po Godzinach; Hyde Park; Jeśli jest to Twoja pierwsza wizyta pamiętaj o: sprawdzeniu FAQ klikając w powyższy link.. Czasami można się pomylić w swoich szacunkach, a najczęściej wychodzi to, gdy zrobimy jeden z popularnych testów na poglądy polityczne.. Wiadomości i polityka; Masz już konto?. Szkoła - zapytaj eksperta (1007) Szkoła - zapytaj eksperta (1007) Wszystkie (1007) Język angielski (706) Język polski (0) Matematyka (0) .Mikroblog jest miejscem, gdzie możesz swobodnie dyskutować na dowolne tematy.. Odpowiedz na 21 pytań i sprawdź, z którą partią startującą w wyborach parlamentarnych 25 października 2015 miałeś najwięcej wspólnych przekonań..

... Do jakiej magicznej pracy się nadajesz?

Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. 0. odpowiedz.. Znajdź nas na .. w Zapytaj.onet.pl.. - taki nasz sondaż przed wyborczy.. Twoje .Aug 9, 2021W tym quizie dowiesz się, która z obecnych partii najbardziej odpowiada Twoim poglądom!Do jakiej partii mi najbliżej?. Miło nam Cię widzieć!. Zaloguj się .. Jeśli nie masz czasu przeczytać całych programów wyborczych, a chcesz świadomie zagłosować, to koniecznie weź udział w quizie wyborczym.. Dowiedz się, jakie stanowisko reprezentują poszczególne organizacje!. Do wyboru kilka tematów: demokracja, zrównoważony rozwój czy cyfryzacja.. Na końcu testu dowiesz się, do której amerykańskiej partii jest Ci najbliżej!Oct 31, 2020Do której partii z Niemczech Ci najbliżej?. Aby rozpocząć przeglądanie wiadomości wybierz forum które chcesz odwiedzić.. Ponad 5 tys. osób chce dostać się do Sejmu, na jedno miejsce przypada więc aż 11 kandydatów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt