Jak opis drogi po niemiecku

Pobierz

Die Verkehrsmittel - środki transportu.. Za 100 metrów skręcam w prawo i idę ulicą Nortowską.. "opis drogi" po niemiecku — Słownik polsko-niemiecki | zobacz "opis drogi" po polsku .. Zapraszam do oglądania.. Liczba głosów: 1. : gejen zi di erste/cfajte/dryte sztrase reśts/lynks ] - Proszę skręcić w pierwszą/drugą/trzecią ulicę po prawej/po lewejFACEBOOK----- ----- Opisywanie drogi | Deutschtrainer | Nauka niemieckiego z DW.. Nie raz wyjeżdżając na wczasy zdarza nam się zgubić.. Skręć w lewo.. A następnie idę 1000 metrów ulicą Poznańską.. Nauczysz się również mówić o swoim zawodzie.. Opisywanie domów i mieszkań niemiecki Połącz w pary.. A zatem jeśli potrzebujesz takich określeń po niemiecku jak za rogiem, przez park, prosto, prawo czy lewo, wówczas Fiszkoteka to idealne miejsce dla Ciebie.. Przechodzę na drugą stronę jezdni i skręcam w lewo.strona ulicy.. Wskazywanie gdzie co się znajduje- Rozwiązanie ćwiczenia: .. Galeria sztuki znajduje się po prawej stronie .Opis drogi - możemy postawić się także po drugiej stronie, to my możemy zostać zapytani o drogę.. Wypróbuj za darmo kurs eTutor.Ocena: 4 / 5.. Ide prosto i jestem w szkole .. skręcać w lewo/prawo.. vorbeigehen an (D) przechodzić obok, mijać.Pytanie o drogę po niemiecku jest dość łatwe, natomiast zrozumienie odpowiedzi, jeśli ktoś mówi szybko lub niewyraźnie to już trudniejsza sprawa..

... "opis drogi" po niemiecku.

drogi, droga rzeczownik der Beste *** , die Beste *** najlepszy, drogi, ukochany, najlepsza, droga, ukochana droga rzeczownik der Weg ***** Ich suche nach dem richtigen Weg.. Wegbeschreibung - opis drogi Znajdź parę.. )Zapraszamy do poznania słówek przydatnych w sytuacji kiedy chcemy zapytać o drogę.. Mijam pizzerię i kilka sklepów.. Słownictwo do opisywania drogi po niemiecku gehen / fahren - iść / jechać, zu Fuß gehen - iść na pieszo, sich bewegen - poruszać się, suchen - szukać, die Kreuzung / an der Kreuzung / bis zur Kreuzung - skrzyżowanie / na skrzyżowaniu / do skrzyżowania, der Kreisverkehr / in den Kreisverkehr fahren - rondo / wjechać na rondo,Wiele osób uczących się niemieckiego, musi opanować opis drogi po niemiecku.. Skręć w prawo.. Klasa 7 Klasa 8 Niemieckim.. Jakość i bezpieczeństwo Opinie Biuro prasowe Kontakt; Lekcja 14: Opis drogi.. Nauczymy się również słownictwa .Co znaczy i jak powiedzieć "opis drogi" po niemiecku?. Wychodzę z domu idę 5 minut prosto na przystanek .. Klasa 8 Niemieckim.przez most.. Wegbeschreibung; Więcej informacji.. Klasa 8 Niemieckim.. Przykładowe zdaniaOpis drogi - Wegbeschreibung Połącz w pary.. Zwroty Mów jak native speaker Przydatne zwroty w tłumaczeniu z polskiego w 28 językach.Lekcja 14 - Droga / zapytanie o drogę / liczebniki porządkowe..

opis drogi {m.}

Nagrania pochodzą z płyty Niemiecki od podstaw do sprawnej komunikacji - część I Cała płyta dostępna TU - kliknij tu!Jak jest "opis drogi" po niemiecku?. Gorzej jeżeli zgubimy się za granicą.. wg Martafb77.Wskazywanie drogi: geradeaus [geradeałs] - prosto Gehen Sie geradeaus [gejen Zi geradeałs]- proszę iść prosto gehen [gejen] - iść rechts- w prawo Gehen Sie rechts [gejen Zi rechts]- proszę iść w prawo abbiegen- skręcać Biegen Sie rechts ab [bigen Zi links ab] - proszę skręcić w prawo links- w lewow mieście - opisywanie drogi Porządkowanie.. Wegbeschreibung - opis drogi Znajdź parę.. Pytanie o drogę: Idź prosto.. rozpocznij naukę.. Dzięki odpowiedniemu zbiorowi fiszek opisanie komuś drogi stanie się zadaniem niezwykle prostym.Wskazywanie drogi po niemiecku: Zuerst gehen Sie geradeaus/die Straße entlang [Czyt.. Klasa 8 Niemieckim.. Zapraszamy na lekcję "Środki transportu" - przedstawiamy najpopularniejsze metody podróżowania, a także zwroty i pytania, które mogą się przydać podczas korzystania ze środków .Tłumaczenie słowa 'opis drogi' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Stwórz fiszki.. Wskazywanie gdzie co się znajduje- Rozwiązanie ćwiczenia: Lekcja 14: Opis drogi.. :) Wychodzę ze szkoły i idę prosto.. Kurs języka niemieckiego od podstaw - zachęcamy do oglądania jedenastego odcinka!.

opis drogi.

Podczas dzisiejszej lekcji angielskiego nauczymy się jak pytać o drogę oraz jak ją wskazywać kiedy ktoś się nas o drogę zapyta.. Przetlumaczcie to na niemiecki , jak najszybciej blagam !. Zobacz podobne fiszki: Czasowniki z przyimkami niemiecki podróże niemiecki, czasowniki nieregularne Opis przyjaciela po niemiecku Falsch Frënn (LU-DE) كومرس Moja lekcja czynności Lektion 6 andare juni 4 lezione 5 A1 - 3.03 Tobo Wörter 3 A1 - 2.01.Opis drogi po niemiecku .. Jak powiemy "Katedra" w języku niemieckim?. po lewej/prawej stronie ulicy.. A: Entschuldigen Sie, wo ist die Theresienstraße?Słownik frazeologiczny, kategoria 'Podróże | Poruszanie się' zawiera polsko-niemieckie tłumaczenia tekstów, zdań i wyrażeń.. SILVERHAND jest.Die Verkehrsmittel - środki transportu - MEDIPE.. niemiecki.. iść/jechać prosto.. (Mój brat zawsze chętnie mi pomaga i jest naprawdę bardzo kochany.). Pytania i odpowiedzi: Sagen Sie mir bitte, wo ist….Opis drogi do szkoly po niemiecku .. Moja droga do szkoły nie jest dluga .. Przetłumaczy to ktoś dla mnie ?. Wysiadam z autobusu ktory zatrzymuje sie przy samej szkole .. LEKCJA 25.. Przepraszam, jak dojść do dworca głównego?. Czas na kolejną porcję praktycznych słówek.. rzeczownik.. wg Aziolkowska.. W mieście - opisywanie drogi cz.1 Porządkowanie.. die Wegbeschreibung ; Niemieckiego najszybciej nauczysz się online..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt